SIA Qbis Latvia

Kontakti
A. Čaka 55, Rīga, LV-1009 +37127702126 lita@qbis.lv http://www.qbis.lv
Darba laiks
P.09:0018:00
O.09:0018:00
T.09:0018:00
C.09:0018:00
P.09:0018:00
S. -
Sv. -
Karte
Apraksts
SIA Qbis Latvia
Darbā iekārtošanas aģentūra, kas ir starpnieks Nīderlandes darba devējiem un Latvijas darba meklētājiem
Attēli
shutterstock-247723702-jpg.jpg
Nosūtīt ziņojumu
Nosūtīt

Sludinājums no SIA Qbis Latvia

Autoceltņa vadītājs

katoen-jpg-1.jpg
1 800 €
Mūsu partneris no Beļģijas meklē noliktavas darbiniekus. Darbs ir lielā loģistikas uzņēmuma noliktavā Antverpenē, Beļģijā. Iespējamie uzdevumi atkarībā no pieredzes un prasmēm: • pasūtījumu komplektēšana (pasūtījuma sagatavošana ar skeneri); • Pasūtījumu / paku marķēšana; • produktu / pasūtījumu / krājumu kontrole; • veikt kravas automašīnas vadītāja pienākumus; • Elektriskās transplantācijas izmantošana palešu pārvietošanai pareizajā vietā vai kravas automašīnu izkraušanai (autoiekrāvējs / autokrāvējs / EPT). Darbs var būt fiziski smags. Pilna laika darba nedēļa ir apm. 37,5 stundas nedēļā, 7,5 darba stundas dienā. Darbs notiek maiņās (agri, vēlu, dienas maiņā, nepieciešams strādāt arī sestdienās). Lai pretendētu uz šo darba vakanci, nepieciešama: Noliktavu darbinieka pieredze Spēja vadīt EPT vai autokrāvēju būs priekšrocība Motivācija ilgstoši dzīvot un strādāt Beļģijā Elastība attiecībā uz darba nodaļu, darba laiku Nopietna attieksme un labas komunikācijas prasmes Labas angļu valodas prasmes Ja Jums interesē šis darba piedāvājums, lūdzam reģistrēties mūsu mājaslapā un mēs ar Jums sazināsimies!
Darba dienas: -
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -
shutterstock-130096556-jpg.jpg
1 700 €
Darbs Nīderlandē- Noliktavas reach truck vadītājs. Mūsu klients - dinamisks starptautisks uzņēmums - meklē jaunus darbiniekus. Reach truk (augstplauktu krautņotāja) vadītāji ir ļoti svarīgi veiksmīga noliktavas darba procesa norisē. Ar reach truck pacēlāju pa noliktavu tiek pārvietoti un izkārtoti visi produkti. Reach truck vadītājs iekrauj un izkrauj preci no plauktiem vairāku stāvu augstumā, palīdzot arī citiem noliktavas darbiniekiem. Darbs būs vairumtirdzniecības centrā, kur prece tiek ievesta un izvesta ar kravas automašīnām. Darbā ļoti svarīgi ir novietot pareizo kravu pareizajā vietā. Lai pretendētu uz šo vakanci, jo Jums sagaidām: - Labas angļu valodas zināšanas; - draudzīgu un elastīgu attieksmi pret darbu; - Latvijā vai ārvalstīs izsniegtu derīgu reach truck vadītāja apliecību un pieredzi šai darbā; - vēlmi un iespēju strādāt 40 stundas nedēļā un gatavību strādāt dažādās dienas maiņās pēc grafika. Ilgtermiņa darba piedāvājums. Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs. Darbs Ārzemēs - mūsu pakalpojumi ir bezmaksas, Jums jāsedz tikai savi ceļa izdevumi. Pieejams arī Darbs Vācijā.
Darba dienas: Katru dienu
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -

Citi

katoen-jpg.jpg
1 700 €
Mūsu partneris no Beļģijas meklē noliktavas darbiniekus. Darbs ir lielā loģistikas uzņēmuma noliktavā Antverpenē, Beļģijā. Iespējamie uzdevumi atkarībā no pieredzes un prasmēm: • pasūtījumu komplektēšana (pasūtījuma sagatavošana ar skeneri); • Pasūtījumu / paku marķēšana; • produktu / pasūtījumu / krājumu kontrole; • veikt kravas automašīnas vadītāja pienākumus; • Elektriskās transplantācijas izmantošana palešu pārvietošanai pareizajā vietā vai kravas automašīnu izkraušanai (autoiekrāvējs / autokrāvējs / EPT). Darbs var būt fiziski smags. Pilna laika darba nedēļa ir apm. 37,5 stundas nedēļā, 7,5 darba stundas dienā. Darbs notiek maiņās (agri, vēlu, dienas maiņā, nepieciešams strādāt arī sestdienās). Lai pretendētu uz šo darba vakanci, nepieciešama: - Noliktavu darbinieka pieredze - Spēja vadīt EPT vai autokrāvēju būs priekšrocība - Motivācija ilgstoši dzīvot un strādāt Beļģijā - Elastība attiecībā uz darba nodaļu, darba laiku - Nopietna attieksme un labas komunikācijas prasmes - Labas angļu valodas prasmes Ja Jums interesē šis darba piedāvājums, lūdzam reģistrēties mūsu mājaslapā un mēs ar Jums sazināsimies!
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -
fides-factory-jpg.jpg
1 650 €
Mūsu partneris Nīderlandē meklē vistu fabrikas darbiniekus. Darbs notiek vairākās vistu fabrikās Nīderlandē. Rūpnīcās ir dažādas nodaļas. Pašlaik mēs meklējam cilvēkus ražošanas nodaļā. Iepakošana: - Vistu daļu iesaiņošanas kartona kastēs; - Darbs pie slīdošas produkcijas līnijas -jābūt ātram tempam; - Pārstrādātu vistu gabalu ievietošana āķos. Griešana: - gaļas atlieku sagriešana no vistas krūtiņas kauliem; - gaļas pārstrāde un produktu pārvietošanu lielās kastēs; - pārvietojamās kastes sver 10–15 kilogramus. Darbs ir aukstā, aptuveni +5 grādu temperatūrā. Darbinieki tiek apmācīti visu darba amatu veikšanai. Darbs notiek maiņās. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, kandidātam jābūt: - pieredzei ražošanas darbā, vēlams gaļas ražotnē; - griezējiem - pieredzei darbā ar nazi; - spējai strādāt ar gaļu, izturēt smakas un gaļas blakusproduktus; - motivācijai strādāt ātrā tempā. Angļu valodas zināšanas nav nepieciešamas! Mēs piedāvājam: - darbu lielā, augošā uzņēmumā; - dzīvesvietu un organizētu transportu no dzīvesvietas uz darbavietu; - bezmaksas darbiekārtošanu; Jums jāsedz tikai savi ceļa izdevumi līdz Nīderlandei. Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs.
Darba dienas: -
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -
modexpress-jpg.jpg
1 700 €
Darbs pasūtījumu komplektētājiem un pakotājiem. Mūsu partneris no Nīderlandes meklē pasūtījumu komplektētājus un saiņotājus apģērbu noliktavā. Darba pienākumi būs: - pasūtījumu komplektēšana, pamatojoties uz planšetē redzamiem sarakstiem; - apģērbu un apavu iesaiņošana ar iekārtu (plastmasas maisiņu) palīdzību transportēšanai; - preču iesaiņošana un pasūtījumu iepakošana. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju jābūt: - angļu valodas sarunvalodas prasmei vismaz B1 līmenis; - spējai apieties ar planšetdatoru, kas būs jūsu galvenais rīks pasūtījumu saņemšanai; - spēja strādāt precīzi un ātri; - patstāvībai, pildot vadītāja norādījumus; - spēja visu dienu strādāt stāvošā stāvoklī; - elastībai, spējai piemēroties darba laikam un uzdevumiem, gatavībai strādāt maiņās; - iespējai ilgstoši uzturēties Nīderlandē. Noliktava darbojas 4 maiņās, viena ir nedēļas nogales maiņa. Šis ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs.
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -

Ekspeditors

shutterstock-144468475-jpg.jpg
1 650 €
Работа в Нидерландах - Работник склада (в интернет-магазине) Ingram Micro — это международный склад, который предлагает следующие услуги: логистика товаров, хранение грузов и доставка товара предприятиям-клиентам, которые занимаются продажей продукции в интернете. Работа находится в Нидерландах (город Waalwijk), там Ingram Micro сотрудничает с интернет-магазином bol. com. На данном складе происходит хранение и комплектовка различных товаров, которые затем отправляются адресатам по всему миру. В рабочие обязанности на складе входит: - упаковка, сортировка и комплектовка заказов; - сканирование продукции и размещение на полках; - правильная упаковка продукции в соответствии с инструкциями и др. На рабочем месте чисто, на предприятии отсутствует громкий шум, в рабочих помещениях поддерживается комнатная температура. Работа организована посменно, в самое активное время предприятие работает в 5 смен. Для работы необходимо: - уметь подстраиваться под специфику работы и различное количество рабочих часов; - иметь опыт в сфере логистики; - быть готовым работать посменно, в том числе на выходных и по праздникам. Необходимы знания английского на уровне В1. Мы предлагаем бесплатное трудоустройство, Вам необходимо оплатить только транспорт до Нидерландов. Работа за рубежом - чтобы подать заявку, просим заполнить форму регистрации на домашней странице Qbis https:///qbis.lv/registrejies/. Предлагаем также работу в Германии.
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -

Istabene

vdb-jpg-2.jpg
1 750 €
Mūsu klients meklē darbiniekus istabeņu amatam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi: - jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām; - jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem; - jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi; - jāiznes atkritumi; - jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits istabas inventārs; - jāpaziņo par pamanītajiem pārkāpumiem, kaitējumu vai nevēlamām personām, kuras pamanītas neatļautajās zonās; - jāveic citi darbi, kurus norādīs Jūsu vadītājs. Pirms darba sākšanas uzņēmums Jums nodrošinās nepieciešamās apmācības. Uzņēmums cer, ka Jūs sasniegsit 100% darba produktivitāti 10 darba dienu laikā un dienas laikā varēsit uzkopt no 16 līdz 18 istabām. Darba diena ilgst no plkst. 07:00 līdz 18:00, bet Jūsu koordinators informēs Jūs par precīzu Jūsu darba grafiku. Jābūt gatavībai strādāt 6 dienas nedēļā, ieskaitot nedēļas nogales, vidēji nākas strādāt 38 darba stundas nedēļā. Šīs ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, Jums ir jābūt: - labam fiziskajam stāvoklim un spējai veikt galvenās darba funkcijas; - labam veselības stāvoklim un spējai panest lietas, kuru svars ir līdz 10 kg, tāpat stumt apkopējas ratiņus, kuru svars var sasniegt līdz 50 kg; - mākai patīkami komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem; - spējai strādāt gan individuāli, gan komandā. Jābūt angļu valodas sarunvalodas prasmēm, lai varētu komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem angļu valodā (obligāti jābūt A2/B1 angļu valodas līmenim). Ja Jums interesē šis darba piedāvājums, lūdzam reģistrēties mūsu mājaslapā un mēs ar Jums sazināsimies!
Darba dienas: -
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -
vdb-jpg-1.jpg
1 700 €
Mūsu klients meklē darbiniekus istabeņu amatam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi: - jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām; - jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem; - jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi; - jāiznes atkritumi; - jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits istabas inventārs; - jāpaziņo par pamanītajiem pārkāpumiem, kaitējumu vai nevēlamām personām, kuras pamanītas neatļautajās zonās; - jāveic citi darbi, kurus norādīs Jūsu vadītājs. Pirms darba sākšanas uzņēmums Jums nodrošinās nepieciešamās apmācības. Uzņēmums cer, ka Jūs sasniegsit 100% darba produktivitāti 10 darba dienu laikā un dienas laikā varēsit uzkopt no 16 līdz 18 istabām. Darba diena ilgst no plkst. 07:00 līdz 18:00, bet Jūsu koordinators informēs Jūs par precīzu Jūsu darba grafiku. Jābūt gatavībai strādāt 6 dienas nedēļā, ieskaitot nedēļas nogales, vidēji nākas strādāt 38 darba stundas nedēļā. Šīs ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, Jums ir jābūt: - labam fiziskajam stāvoklim un spējai veikt galvenās darba funkcijas; - labam veselības stāvoklim un spējai panest lietas, kuru svars ir līdz 10 kg, tāpat stumt apkopējas ratiņus, kuru svars var sasniegt līdz 50 kg; - mākai patīkami komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem; - spējai strādāt gan individuāli, gan komandā. Jābūt angļu valodas sarunvalodas prasmēm, lai varētu komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem angļu valodā (obligāti jābūt A2/B1 angļu valodas līmenim). Ja Jums interesē šis darba piedāvājums, lūdzam reģistrēties mūsu mājaslapā un mēs ar Jums sazināsimies!
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: VDB
Izglītība: -
vdb-jpg.jpg
1 700 €
Mūsu klients meklē darbiniekus istabeņu amatam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi: - jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām; - jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem; - jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi; - jāiznes atkritumi; - jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits istabas inventārs; - jāpaziņo par pamanītajiem pārkāpumiem, kaitējumu vai nevēlamām personām, kuras pamanītas neatļautajās zonās; - jāveic citi darbi, kurus norādīs Jūsu vadītājs. Pirms darba sākšanas uzņēmums Jums nodrošinās nepieciešamās apmācības. Uzņēmums cer, ka Jūs sasniegsit 100% darba produktivitāti 10 darba dienu laikā un dienas laikā varēsit uzkopt no 16 līdz 18 istabām. Darba diena ilgst no plkst. 07:00 līdz 18:00, bet Jūsu koordinators informēs Jūs par precīzu Jūsu darba grafiku. Jābūt gatavībai strādāt 6 dienas nedēļā, ieskaitot nedēļas nogales, vidēji nākas strādāt 38 darba stundas nedēļā. Šīs ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, Jums ir jābūt: - labam fiziskajam stāvoklim un spējai veikt galvenās darba funkcijas; - labam veselības stāvoklim un spējai panest lietas, kuru svars ir līdz 10 kg, tāpat stumt apkopējas ratiņus, kuru svars var sasniegt līdz 50 kg; - mākai patīkami komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem; - spējai strādāt gan individuāli, gan komandā; - angļu valodas zināšanām sarunvalodas līmenī. Ja Jums interesē šis darba piedāvājums, lūdzam reģistrēties mūsu mājaslapā un mēs ar Jums sazināsimies!
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: VDB
Izglītība: -
shutterstock-395889778-jpg.jpg
1 600 €
Darbs Nīderlandē - Mūsu jaunais klients meklē istabenes darbam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi: - jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām; - jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem; - jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi; - jāiznes atkritumi; - jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits istabas inventārs; - jāpaziņo par pamanītajiem pārkāpumiem, kaitējumu vai nevēlamām personām, kuras pamanītas neatļautajās zonās; - jāveic citi darbi, kurus norādīs Jūsu vadītājs. Pirms darba sākšanas uzņēmums Jums nodrošinās nepieciešamās apmācības. Uzņēmums cer, ka Jūs sasniegsit 100% darba produktivitāti 10 darba dienu laikā un dienas laikā varēsit uzkopt no 16 līdz 18 istabām. Darba diena ilgst no plkst. 07:00 līdz 18:00, bet Jūsu koordinators informēs Jūs par precīzu Jūsu darba grafiku. Jābūt gatavībai strādāt 6 dienas nedēļā, ieskaitot nedēļas nogales, vidēji nākas strādāt 38 darba stundas nedēļā. Šīs ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, Jums ir jābūt: - labam fiziskajam stāvoklim un spējai veikt galvenās darba funkcijas; - labam veselības stāvoklim un spējai panest lietas, kuru svars ir līdz 10 kg, tāpat stumt apkopējas ratiņus, kuru svars var sasniegt līdz 50 kg; - mākai patīkami komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem; - spējai strādāt gan individuāli, gan komandā. Darbs pieejams arī pāriem. Jābūt angļu valodas sarunvalodas prasmēm, lai varētu komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem angļu valodā (obligāti jābūt A2/B1 angļu valodas līmenim). Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs. Darbs Nīderlandē - mūsu pakalpojumi ir bezmaksas, Jums jāsedz tikai savi ceļa izdevumi. Darbs Vācijā.
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -

Kontrolieris

untitled-jpg.jpg
1 650 €
Работа в Нидерландах - Фасовщик на производстве Наши партнеры в Нидерландах ведут поиск новых работников на производство для упаковки и фасовки продукции. В ваши рабочие обязанности будет входить упаковка продуктов питания (пачки кетчупа, сладкие батончики, упаковки сока, молочный порошок и другие продукты). Работа простая, не требует физических усилий. Во время работы необходимо стоять на ногах в зоне упаковки. Работа организована в две смены, в помещениях поддерживаетсяс температура +15 - +18 градусов. Это долгосрочное предложение по работе. Для работы Вам необходимо: - не бояться быстрого рабочего темпа; - готовность выполнять разничные производственные работы; - работать в соответствии со строгими требованиями гигиены; - возможность находиться в Нидерландах хотя бы 6 месяцев. Опыт в схожей работе будет считаться преимуществом. Необходимы хорошие знания английского языка. Мы предлагаем бесплатное трудоустройство, Вам необходимо оплатить только транспорт до Нидерландов. Работа за рубежом - чтобы подать заявку, просим заполнить форму регистрации на домашней странице Qbis https:///qbis.lv/registrejies/. Предлагаем также работу в Германии.
Darba dienas: -
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -

Saiņotājs

fides-factory-jpg-1.jpg
1 650 €
Mūsu partneris Nīderlandē meklē vistu fabrikas darbiniekus. Darbs notiek vairākās vistu fabrikās Nīderlandē. Rūpnīcās ir dažādas nodaļas. Pašlaik mēs meklējam cilvēkus ražošanas nodaļā. Iepakošana: - Vistu daļu iesaiņošanas kartona kastēs; - Darbs pie slīdošas produkcijas līnijas -jābūt ātram tempam; - Pārstrādātu vistu gabalu ievietošana āķos. Griešana: - gaļas atlieku sagriešana no vistas krūtiņas kauliem; - gaļas pārstrāde un produktu pārvietošanu lielās kastēs; - pārvietojamās kastes sver 10–15 kilogramus. Darbs ir aukstā, aptuveni +5 grādu temperatūrā. Darbinieki tiek apmācīti visu darba amatu veikšanai. Darbs notiek maiņās. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, kandidātam jābūt: - pieredzei ražošanas darbā, vēlams gaļas ražotnē; - griezējiem - pieredzei darbā ar nazi; - spējai strādāt ar gaļu, izturēt smakas un gaļas blakusproduktus; - motivācijai strādāt ātrā tempā. Angļu valodas zināšanas nav nepieciešamas! Mēs piedāvājam: - darbu lielā, augošā uzņēmumā; - dzīvesvietu un organizētu transportu no dzīvesvietas uz darbavietu; - bezmaksas darbiekārtošanu; Jums jāsedz tikai savi ceļa izdevumi līdz Nīderlandei. Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs.
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: Fides
Izglītība: -
2-jpg-144.jpg
1 650 €
Darbs ārzemēs - Mūsu partneri no Nīderlandes meklē darbiniekus ūdens rūpnīcai. Pienākumos ietilps ūdens pildīšana pudelēs, transportēšana, kraušana, marķēšana, palešu sagatavošana transportam. Darbs var būt fiziski smags, jo ūdens iepakojumi sver līdz 12 kg. Slīdošs darba grafiks. Ilgtermiņa darba piedāvājums. Šis ir ilglaicīgs darba piedāvājums. Lai pretendētu uz šo vakanci, Jums jābūt: - līdzīgai darba pieredzei; - spējīgam strādāt fiziski prasīgu darbu; - gatavam strādāt maiņās. Ir jābūt labām angļu vai poļu valodas zināšanām (B1 līmenis). Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs. Darbs Nīderlandē - mūsu pakalpojumi ir bezmaksas, Jums jāsedz tikai savi ceļa izdevumi. Darbs Vācijā. Kristīne +37127702126 A. Čaka iela 55, LV-1003 50203093261 https://qbis.lv/darbs-arzemes-vakances/
Darba dienas: -
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -
factory-farming-jpg.jpg
1 650 €
Dārzeņu rūpnīcas strādnieki - darbs ārzemēs Mūsu partneri no Nīderlandes meklē darbiniekus rūpnīcai, kurā tiek šķiroti, svērti un pakoti svaigi dārzeņi. Darbs pie ražošanas līnijas, sagatavju apakšnodaļās. Tā kā darbs ir ar svaigiem produktiem, temperatūra rūpnīcā ir vēsa (+4 /+6 C). Strādājot pārtikas rūpnīcā, ļoti svarīgi ievērot tajā esošos higiēnas noteikumus. Šis ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Lai pieteiktos uz šo darba pozīciju Jums ir jābūt: gatavam strādāt maiņu grafikā; gatavam ātram darba tempam; strādāt pie līnijas; gatavam strādāt vēsā gaisa temperatūrā (0 līdz+10 grādi). Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs. Darbs Nīderlandē - mūsu pakalpojumi ir bezmaksas, Jums jāsedz tikai savi ceļa izdevumi. Darbs Vācijā. Kristīne +37127702126 A. Čaka iela 55, LV-1003 50203093261 http://www.qbis.lv
Darba dienas: Katru dienu
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -

Strādnieks

7c1d4c10d9d664523a2626b71ed89c87-jpg.jpg
1 800 €
Viens no lielākajiem loģistikas uzņēmumiem meklē jaunus darbiniekus ar motivāciju strādāt dažādās ar loģistiku saistītās darba pozīcijās. Jūs strādāsit noliktavā, kurā tiek uzglabātas dažādas elektronikas un medicīnas preces. Arvato noliktavas darbiniekiem jāveic šādi uzdevumi: - Ienākošo krājumu un materiālu pieņemšana un apstrāde; - Pasūtījumu pieņemšana un izpildīšana pēc klientu sarakstiem no krājumiem; - Preču komplektācija un iesaiņošana saskaņā ar attiecīgajām procedūrām un standartiem, sūtījumu pasūtījumu sagatavošana, pasūtījumus ievietojot piegādes zonā; - Krājumu pārvaldīšana, organizēšana un uzskaite: krājumu kontroles veikšana, krājumu atlikumu un izdrukāto pavadzīmju pārraudzība; - Preču un krājumu marķēšana pēc izmēra, formas un veida; - Izmantojot skenerus, precīza sūtījuma saņemšanas un piegādes laika izsekošana un dokumentēšana; - Preču kvalitātes kontrole, ievērojot organizācijas standartus, maiņu vadītāja informēšana par preču defektiem; - Datu ievadīšana inventarizācijas un loģistikas programmatūras programmās; - Mašīnu uzturēšana atbilstoši drošības prasībām, remonta veikšana; - Drošas un tīras darba vides uzturēšana, kā arī pārvadājumu piegādes zonu, plauktu, palešu laukumu un darba vietu kārtības uzturēšana, ievērojot procedūras un noteikumus; - Dienas plāna izpildīšana kopā ar komandas biedriem; - Citi uzdevumi, ko pieprasa maiņas vadītāji. - Lai pieteiktos šim darbam, nepieciešams CV angļu valodā; - Jābūt spējai strādāt komandā un arī patstāvīgi; - Labas organizatoriskas un laika plānošanas prasmes; - Lieliskas komunikācijas prasmes; - Spēja risināt problēmas; - Iespēja ilgstoši uzturēties Nīderlandē (vismaz 6 mēneši). Jābūt labām angļu valodas prasmēm (vismaz B1 līmenis) vai nīderlandiešu valodas zināšanām (A2-B1). Šis ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Jums jābūt elastīgam attiecībā uz darba grafiku, jo iespējams būs nepieciešams strādāt virsstundas, nedēļas nogalēs un brīvdienās. Darbs būs 40 stundas nedēļā. Ja Jums interesē šis darba piedāvājums, lūdzam reģistrēties mūsu mājaslapā www.qbis.lv un mēs ar Jums sazināsimies!
Darba dienas: -
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -
fides-factory-jpg-2.jpg
1 650 €
Mūsu partneris Nīderlandē meklē vistu fabrikas darbiniekus. Darbs notiek vairākās vistu fabrikās Nīderlandē. Rūpnīcās ir dažādas nodaļas. Pašlaik mēs meklējam cilvēkus ražošanas nodaļā. Iepakošana: - Vistu daļu iesaiņošanas kartona kastēs; - Darbs pie slīdošas produkcijas līnijas - jābūt ātram tempam; - Pārstrādātu vistu gabalu ievietošana āķos. Griešana: - gaļas atlieku sagriešana no vistas krūtiņas kauliem; - gaļas pārstrāde un produktu pārvietošanu lielās kastēs; - pārvietojamās kastes sver 10–15 kilogramus. Darbs ir aukstā, aptuveni +5 grādu temperatūrā. Darbinieki tiek apmācīti visu darba amatu veikšanai. Darbs notiek maiņās. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, kandidātam jābūt: - pieredzei ražošanas darbā, vēlams gaļas ražotnē; - griezējiem - pieredzei darbā ar nazi; - spējai strādāt ar gaļu, izturēt smakas un gaļas blakusproduktus; - motivācijai strādāt ātrā tempā. Angļu valodas zināšanas nav nepieciešamas! Mēs piedāvājam: - darbu lielā, augošā uzņēmumā; - dzīvesvietu un organizētu transportu no dzīvesvietas uz darbavietu; - bezmaksas darbiekārtošanu; Jums jāsedz tikai savi ceļa izdevumi līdz Nīderlandei. Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, reģistrējaties mūsu mājaslapā www.qbis.lv , kur pieejamas visas mūsu darba vakances ārzemēs.
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: -
Kompānija: -
Izglītība: -
Kopā: 20 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu