Interneta veikals OfficeTrade iesaka iegādāties sadzīves ķimikālijas vai pasūtīt mājsaimniecības preces tiešsaistē ar preču bezmaksas piegādi Almati pilsētā. Zemas izmaksas un izdevīgas cenas, ieskaitot PVN, tenge mazumtirgotājiem vai vairumtirgotājiem, kas veic pirkumus vietnē, kur ir arī cenrādis ar pašreizējo sertificēto piedāvājumu nosaukumu. Populārie pasaules kategorijas ražotāji un Kazahstānas GOST klasificētu izplatīšanas uzņēmumu zīmoli. Nodrošināt publisko iepirkumu un pavadīt klientus labi zināmos Kazahstānas Republikas konkursu portālos.

Sadzīves ķīmijas vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, kas sastāv no patiešām labāko šādu preču kategoriju sortimenta. Apstiprināti mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi virtuvei un vannas istabai, piemēram, Domestos vai Dressing Duckling. Līdzekļi flīžu vai grīdu tīrīšanai, piemēram, Mr Proper un Comet. Pasaku un pasaku želeja un trauku mazgāšanas šķidrumi, kā arī dažādas ziepes. MiF, Tide un Ariel mazgāšanas pulveri ar uzlabotu reaģenta formulu. Glade gaisa atsvaidzinātāji un tabakas tīrītāji.

Saimniecības preču vairumtirdzniecība, sākot no vienkāršiem HB cimdiem līdz atkritumu tvertnēm, groziem vai tvertnēm, Chiy slotas ar koka atgriezumiem un mājas slotas, plastmasas mops ar sprauslām, lateksa gumijas cimdi, lāpstas, ledus cirvji, sniega tīrīšana, svina blīves, kartona kastes, iepakojuma lente, celofāna salipšanas plēve, tīrīšanas skrāpji un sukas, tualetes piederumi, virzuli un putekļu tvertnes, dzelzs sūkļi, trauku mazgāšanas sūkļi, mājsaimniecības lupatas ar mikrošķiedru, lupatas, marle uz ruļļa, dozatori, mitrās salvetes ki un papīra dvieļi virtuves vai tualetes papīrs.

Augstas kvalitātes importētas un raksturīgas mājas preces mājām vai mājsaimniecībām jebkura daudzuma katrai gaumei. Mēs nodrošināsim visus nepieciešamos specializētos mājsaimniecības produktus ar tīrīšanas aģentūrām, kā arī līdzīgām struktūrām vai uzņēmumiem! Mēs konsultēsimies par vēlamā produkta sastāvdaļu vielu sastāvu un izvēlēsimies racionālu produktu konkrētam darbības veidam ar iespējamu noformējumu!

Bezmaksas iegādātu sadzīves ķimikāliju piegāde notiek tikai Almati pilsētā! Reģioniem vai citām valstīm tiek piedāvāta kurjeru pakalpojumu un trešo personu transporta uzņēmumu loģistika.
Lasīt vairāk
Sludinājuma ID:6f4e3ea0
Apakšrubrika:Pārdod
Pilsēta:Latvia, Jurmala
Adrese:-
Cena:10 €
Darba laiks:
P.09:0018:00
O.09:0018:00
T.09:0018:00
C.09:0018:00
P.09:0018:00
S. -
Sv. -
Skatījumi: 388
Sludinājums pievienots: 13.03.2020 14:47:37
Atpakaļ
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu