OfficeTrade tiešsaistes veikals piedāvā iegādāties vai pasūtīt visus biroja piederumus tiešsaistē. Kancelejas preces un piederumi par zemu cenu ar kvalitātes garantiju. Sertificēti klasifikācijas biroja piederumi un visa veida mūsdienīgi risinājumi no dārgiem līdz lētiem kolēģiem. Bezskaidras naudas un skaidras naudas norēķinu sistēma fizisku vai juridisku personu pirkumiem ar pilnu dokumentu paketi. Konkursa dalība Kazahstānas Republikas valdības iepirkumos un interesantu komerciālu piedāvājumu veidošana.

Populārie biroja piederumi un kancelejas preces, piemēram, A4 formāta papīrs ar zīmolu SvetoCopy vai Snegurochka, mapes 5 un 7 centimetriem, kancelejas preces, skavas, saspraudes, pastiprināti caurumu caurumotāji, skavotāji un dažādu skavotāju pretinieki, rakstīšanas lodīšu un hēlija pildspalvas, vienkārši zīmuļi un mehāniskās pildspalvas, galda komplekti vadītājiem un treneriem, organizatori ar pildījumu, jebkuras ietilpības kalkulatori, dzēšgumijas, marķieri, lineāli, pastāvīgie un tāfeles marķieri, kvīts lente un termo etiķetes, iepakojuma lente jūs un caurspīdīgi dažādu tinumu liellopi, naudas aploksnes, smalcinātāji, smalcinātāji, lāzera prezentācijas rādītāji.

Turklāt neatkarīgi no šī saraksta ir pieejami visi labi zināmie kancelejas preces, kur jūs varat izvēlēties arī šikus nažus un šķēres kartona vai papīra griešanai, manuālus un automātiskus asināmo asinātājus, daudzkrāsainas pogas, pildspalvas ar flomāsteriem, krītiņus, vispārīgus skolas piezīmju grāmatiņas, kontu grāmatas preču pavadzīmes un veidlapas, biroja žurnāli, marķieru un korķa dēļi, kompaktas papīra diagrammas, uzlīmes, līmlapas, papīra bloki, ieliktņu faili, mapju mapes, iesiešanas atsperes, PVC tabletes, kancelejas preču korektori cieta un cieta bāze, līmes nūjas, piezīmju grāmatiņas un datētas dienasgrāmatas, administratīvi politiskas kartes un kartogrāfiski izstrādājumi.

Kancelejas preču sortiments no pasaules zīmolu piegādātājiem pastāvīgi palielinās, un katrs klients noteikti izvēlēsies gan augstas kvalitātes, gan inovatīvus produktus. Viens no šiem produktiem ir zīmols DELI, kas noteikti uzvarēs pat visnozīmīgāko patērētāju sirdis. Neticami zemas izmaksas un lielisks kancelejas preču modeļu sniegums, kuru mērķis ir plašs Eiropas tirgus segments.

Noteikti piešķiriet atlaides pastāvīgajiem klientiem, kuri strādā uz līguma pamata, un jauniem ir labvēlīgas akcijas. Darbs ar Kazahstānas reģioniem un citām ārvalstīm, izmantojot kurjeru vai pasta pakalpojumus, kā arī ar transporta uzņēmumiem vai loģistikas uzņēmumiem. Interneta veikala vietne sniedz iespēju iepazīties ar pašreizējām cenām tenge, ieskaitot PVN, un lejupielādēt atjauninātu visu biroja vai mājas preču cenu sarakstu.

Piegāde visā Latvijā ar transporta pakalpojumu un kurjeru firmu palīdzību!
Lasīt vairāk
Sludinājuma ID:fb7c2d3f
Apakšrubrika:Pārdod
Pilsēta:Latvia, Durbe
Adrese:-
Cena:10 €
Darba laiks:
P.09:0018:00
O.09:0018:00
T.09:0018:00
C.09:0018:00
P.09:0018:00
S. -
Sv. -
Skatījumi: 416
Sludinājums pievienots: 13.03.2020 14:28:35
Atpakaļ
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu