Filtri
lgpz038-jpg.jpg
159.01 €
Vigorius juveliersaloni pamata kolekcijās piedāvā laulību gredzenus no sudraba vai zelta, kā arī dizainus, kur kombinēts dažādu krāsu zelts. Pieejami laulību gredzeni ar dārgakmeņiem. Laulību gredzeni izgatavoti kā divu cilvēku savienības un savstarpējā solījuma apliecinājums, papildinot atsevišķus modeļus ar atbilstošu simboliku. Konsultants palīdzēs jums izvēlēties laulību gredzenus, kas visvairāk atbislt tieši jums. Zelta laulību gredzenu pamata kolekcijās pieejami dažādi modeļi, kurus, pēc klienta vēlēšanās, iespējams papildināt, iestrādājot briljantus vai cirkoniju, par skaitu, izmēru un izvietojumu vienojoties ar juvelieri. Sudraba laulību gredzeni tiek izgatavoti ar 925 provi. Pamata kolekcijās tiek piedāvāti dizaini ar iestiprinātu cirkoniju, bet, pēc klienta vēlēšanās, iespējams tos pašus modeļus iegādāties ar briljantiem. Dārgakmeņus iespējams iestrādāt jebkurā modelī pēc klienta vēlēšanās. Laulības gredzens Metāls Zelts Zelta krāsa Baltā Prove 585 Svars 1.62 g Izmērs 14.5 mm Platums 3 mm https://vigorius.lv/ru/katalog/pomolvka-i-svadba/obruchalnye-kolca/duplicate-of-v-prodazhe/zolotye-kolca/lgpz038 RU В ювелирных салонах Vigorius вы можете заказать обручальные кольца индивидуального дизайна или приобрести уже готовые. Доступны обручальные кольца различных моделей, различной ширины, драгоценного металла (серебро или золото), с драгоценными камнями или без них. В наших салонах и интернет-каталоге Вы найдёте как классические и лаконичные, но изумительно изящные обручальные кольца, так и эксклюзивный дизайн колец.
22-4-saderinasanas-gredzens-baltais-zelts-0-5-karati-min-jpg.jpg
500 €
Saderināšanās gredzeni - izgatavošana uz pasūtījumu Ideāli saderināšanās gredzeni ar briljantiem uz pasūtījumu. Ar Ora Legendo jums nepateiks "NĒ" !
no-image.png
500 €
Juvelieru salons piedāvā professionālu pakalpojumus: -Juvelierizstrādājumu remonts -Laulību gredzenu un gredzenu izgatavošana pēc pasūtījuma -Ķēdes izgatavošana pēc pasūtījuma -Aproces izgatavošana pēc pasūtījuma -Reliģijas simbolikas izgatavošana -Gravēšana -Sieviešu gredzenu un auskaru izgatavošana Mums ir daudz dažādu juvelierizstrādājumu variantu katalogā lai apmierinātu jebkuru klientu. Pie katra ir individuāla pieeja. Mūsu adrese ir Avotu 66, Darbalaiks 12.00-19.00 darba dienās un 14.00-18.00 sestdien.
no-image.png
500 €
Kāpēc Ora Legendo? Mūsu darinātajiem rotaslietām piemīt virkne priekšrocību salīdzinājumā ar konkurentiem. Mēs esam izcēluši 6 iemeslus, kāpēc topošajiem jaunlaulātajiem ir jāizvēlas tieši Ora Legendo. Vispirms, mēs darinām laulību gredzenus pēc pasūtījuma. Tas nozīmē, ka jūs pasi izvēlaties juvelierizstrādājumu ārējo izskatu, to formu un profilu no klasiskā līdz ekskluzīvajam, varat izvēlēties vai nepieciešama gravēšana uz zelta laulības gredzeniem, vai vēlaties rotāt laulības gredzenus ar dārgakmeņiem. Dimants, safīrs, rubīns, smaragds tie nepavisam nav visi maģiskie dārgakmeņi, ar kuriem strādā mūsu meistari. Ora Legendo meistari veido comfort fit kas nozīmē, kā jūsu laulību gredzeniem būs ne tikai oriģināls dizains un skaists ārējais izskats, bet arī tos būs komfortabli nēsāt uz jūsu rokas zeltneša. Jūs varat izvēlēties zelta krāsu izgatavot gredzenus no baltā zelta, sarkanā vai dzeltenā, to visu var izlemt mūsu klients. Sarežģītu juvelierizstrādājumu izvēles gadījumā ar jums strādās mūsu 3D dizaineris, optimizējot izvēlētos laulību gredzenu modeļus atbilstošus jūsu gaumei, tas viss, lai tie izskatītos tiešām īpaši. Cena. Klasiskais un visbiežāk pasūtāmais kāzu gredzenu pāris 5mm, 12 grami, ar dimantu pie mums jums izmaksās 655 eiro. Analogi gredzeni veikalos maksā par 40%-70% dārgāk. Drošums. Mīlestība sevī ietver ģimenes vērtības. Tas nozīmē, ka jaunlaulātajiem pēc kāzām jādzīvo saticībā un mīlestībā vēl ilgus gadus un gadu desmitus. Tieši tādēļ esam pārliecināti, ka mūsu laulības gredzeniem jums jākalpo daudzus gadus. Ideālu gredzenu solījums. Izvēloties Ora Legendo, jūs izvēlaties saprātīgu cenu par juvelierizstrādājumiem, kurus, mēs ceram jūs nēsāsiet visu dzīvi, kā arī VISAUGSTĀKOS KVALITĀTES STANDARTUS. Laipni lūgti Ora Legendo!
8a353797-6ccd-4a4e-a455-5db3a4417180.jpg
10 €
В наших ювелирных салонах, мы предлагаем возможность просмотреть наш каталог образцов гравировки и выбрать из почти двух тысяч различных символов, мотивов и стиля подчерков! Мы сделаем гравировку: * На кольцах - внутри и снаружи; * На кулонах, серебрянных ложках; * На ювелирных изделиях; * На медалях и пластинах; * На часах, сувенирах и т.д. А также предлагаем Вам эксклюзивную возможность: создать гравировку по вашим индивидуальным предпочтениям - отпечатки пальцев или электрокардиограмму, древние Латышкие знаки, а также свой собственный рисунок или символы, найденные в Интернете ! Более обширную информацию Вы найдете на нашем сайте: vigorius.lv
e2c1c011-3fc5-4278-8f1c-b584f50b4878.jpg
50 €
Обручальные кольца по индивидуальному заказу. Заказывая обручальные кольца индивидуального дизайна, вы приобретете уникальное украшение. Цена колец включает стоимость материала (например, белое и жёлтое золото и бриллиант в женском обручальном кольце) и услуги ювелира. Цена за работу одно кольца начиная с 50 eur. Преимущества: Вы можете менять комбинацию цветовых оттенков золота, ширину кольца, размер драгоценного камня, в зависимости от этого будет меняться цена. Цена каждого комплекта индивидуальна, поэтому присылайте номер понравившейся модели нам на маил и мы вышлем вам цену. Со всеми моделями вы можете ознакомиться на нашем сайте : vigorius.lv
Kopā: 6 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu