Filtri
whatsapp-image-2020-08-07-at-14-15-48-3.jpg
1 €
Piedāvājam t-kreklu un citu gatavo produktu apdruku. Iespējams pa vienam un vairumā -personalizētus, ar attēliem vai uzrakstiem, vai abiem kopā.
anvi-am-tautasterpi1-jpg.jpg
1 €
Mūsdienās tautastērpi ir vizuāla liecība par tautas vēsturi un mūsu cieņu pret to. Uzvelkot tautastērpu, tiek pausts patriotisms un piederība latviešu tautai. Tas ir skaists elements tradicionālajos folkloras un dažādu svētku pasākumos. Senatnē tas bija ikdienas un godu apģērbs. Atbildīgākie arī šodien izvēlas tautastērpu, kas atbilst konkrēta apvidus tradīcijām, bet bieži tērpa komplektācija tiek brīvi pakļauta vizuālām vajadzībām, kad tas paredzēts skatuvei, piemēram, tautasdeju koncertos. Toties senatnē tradīcijas vienmēr tika ievērotas. Tērps bija zīme, kas ne tikai norādīja uz piederību vietai, bet arī statusu, bagātību, vecumu un lomu ģimenē. Tie skaistie, greznie tautastērpi, ko šodien saprotam ar jēdzienu “tautastērps”, senāk bija godu tērpi, ko vilka svētku reizēs – kāzās, krustībās un citos īpašos gadījumos. Uzņēmums "ANVI AM" piedāvā tautastērpu gatavošanu ar vairāku gadu pieredzi. Visas cenas pēc vienošanās atkarībā no Jūsu vajadzībām!
1d1df172-8741-48e2-91d4-b06f28ec271d.jpg
90 €
Продается парфюм,звоните.
pg-30-36-40-jpg.jpg
0 €
Продаем пластиковые вешалки для торговли одеждой. Вешалка для брюк, юбок, модель PG: 3 размера - 40, 36, 30 см, клипсы с мяхкими зажимами (защищает тканъ), прочно держат одежду, корпус U-образный (двойная стенка). Вешалка для легкой одежды (платья, блузки), модель BG: длина 41см, с дополнительными крючками на концах, корпус U-образный (двойная стенка). Вешалка для легкой одежды (универсальная), модель PP: длина 42 см, крючёк вращается и наклоняется вниз (моделъ PP-42), крючёк толъко вращается (моделъ PP-42N). Пишем счета фактуры. Достовляем по всей Латвии. На счёт цен и доставки обращайтесь по контактам: тел.: +370 68473428 / Viber / WhatsApp / Литва или по е-мейл.
img-0345-jpg.jpg
2 €
Pārdod dažāda garuma auduma gabalus.Lins-satīns-kokvilna-vilna.
Kopā: 5 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu