SIA Auto Placis

Kontakti
Darba laiks
P.08:0018:00
O.08:0018:00
T.08:0018:00
C.08:0018:00
P.08:0018:00
S.09:0016:00
Sv. -
Karte
Apraksts
SIA Auto Placis
SIA "Auto-placis" kompānija ar vairāk nekā 23 gadu pieredzi auto tirdzniecības jomā. Mūsu uzņēmums patstāvīgi sadarbojas ar autosalonu partneriem no Vācijas. Pieredze mums palīdz labāk izprast klientu un to vēlmes, lai atrastu īsto auto. Visas automašīnas vienmēr tiek rūpīgi pārbaudītas sertificētā servisā. Pēc klienta vēlmes varam aizvest automašīnu pārbaudīt arī klienta izvēlētajā servisā.

Kā jaunumu klientiem piedāvājam mūsu salonā pārbaudīt automašīnu ar krāsas biezuma mērītāju, lai pārliecinātos par automašīnas ārējo kvalitāti.

Mūsu kompānija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu:

1. Automašīnu piegāde no Vācijas, Beļģijas, Luksemburgas un citām Eiropas valstīm pēc pasūtījuma

2. Automašīnu maiņa jaunas mašīnas iegādei

3. Atpirkt Jūsu automašīnu

4. Automašīnu noma

5. Piekabju noma

6. Auto treileru noma

7. Auto transportēšana

Sadarbojamies ar visām kredīta kompānijām un palīdzēsim nokārtot kredītu jebkuram cilvēkam.
Attēli
Informācija netika iesniegta
Nosūtīt ziņojumu
Nosūtīt

Sludinājums no SIA Auto Placis

Audi

4-jpg-706.jpg
12 950 €
2012. gada, 3.0 Tdi, automāts, quattro, atvesta no Vācijas, ādas salons, apsildāmi sēdekļi, parktronic sensori priekšā un aizmugurē, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, xenon, Led, navigācija, panorāmas stikla lūka, servisa vēsture. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Servisa grāmata - Ir + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. + Līzinga maksājums no 175 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65, Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: A4 ALLROAD
Gads: 2012
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 3.0
Nobraukums, km: 279 808
3-jpg-707.jpg
6 850 €
2009. gada, 2.7 Tdi, automāts, atvesta no Vācijas, apsildāmi sēdekļi, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, parktronic sensori priekšā un aizmugurē, xenon gaismas, navigācija, tonēti logi, miglas optika, Bose stereo, servisa vēsture, 2 atslēgas. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Automašīna servisā ir pārbaudīta un sagatavota tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. Kredīts iespējams bez pirmās iemaksas. + Līzinga maksājums no 115 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas:Augusta Deglava iela 65, Rīga + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: A6
Gads: 2009
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.7
Nobraukums, km: 265 618
4-jpg-581.jpg
12 750 €
2010. gada, 3.0 TDI, automāts, Quattro, 176 kW / 239 Zs, atvesta no Vācijas, ādas salons, apsildāmi sēdekļi, elektriski regulējami sēdekļi ar atmiņas funkcijām, navigācija, parktronic sensori, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, stereo CD, SD, elektriski atverams un aizverams bagāžnieks, xenon gaismas, servisa vēsture, pilns atslēgu komplekts.
Modelis: Q5
Gads: 2010
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 3.0
Nobraukums, km: 255 527
5-jpg-569.jpg
6 250 €
2007. gada, 3.0 TDI, automāts, Quattro, ādas salons, apsildāmi sēdekļi priekšā un aizmugurē, xenon gaismas, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, stereo Bose, solārā jumta lūka, pilns atslēgu komplekts.
Modelis: A6 ALLROAD
Gads: 2007
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 3.0
Nobraukums, km: 289 632

BMW

2-jpg-693.jpg
2 950 €
2003. gada, 2.0 D, automāts, atvesta no Vācijas, alcantara salons, apsildāmi sēdekļi, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, xenon gaismas, parktronic sensori, stereo, miglas optika, servisa vēsture, pilns atslēgu komplekts. Ziemas riepas. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Servisa grāmata - Ir, pēdējā reģistrētā apkope veikta uz 290 988 km + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. Kredīts iespējams bez pirmās iemaksas. + Līzinga maksājums no 60 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas:Cēsu iela 19 Limbaži + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: 3. sērija
Gads: 2003
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 309 713
2-jpg-597.jpg
9 250 €
2009. gada, 2.0 Tdi, automāts, X-drive, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, navigācija, Bluetooth, parktronic sensori, panorāmas jumta lūka, servisa vēsture, pilns atslēgu komplekts. Jaunas ziemas riepas. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Pie mums autosalonā ir iespēja automašīnu pārbaudīt ar krāsas biezuma mērītāju. + Kredītu un apdrošināšanu automašīnai piedāvājam nokārtot uz vietas. + Līzinga maksājums 155 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65, Rīga + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: X1
Gads: 2009
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 163 502
1-jpg-599.jpg
14 550 €
2015. gada, 2.0 Tdi, mehānika, atvesta no Vācijas, 105 kW / 143 Zs, ādas salons, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, xenon, Led gaismas, parktronic sensori, navigācija, multi funkciju stūre, servisa vēsture, 2 atslēgas, ziemas riepas dāvanā. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Servisa grāmata - Ir + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65, Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: 3. sērija
Gads: 2015
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 160 916
4-jpg-583.jpg
11 950 €
2015. gada, 2.0 D, automāts, atvesta no Vācijas, navigācija, xenon gaismas, parktronic sensori, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, stereo, Bluetooth savienojums, miglas optika, servisa vēsture, 2 atslēgas, ziemas riepas. Automašīnas cena norādīta ar PVN. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Servisa grāmata - Ir + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. + Līzinga maksājums no 165 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65, Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: 3. sērija
Gads: 2015
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 270 542
1-jpg-597.jpg
13 950 €
2, 0 dīzelis, automāts, ādas salons, xenona gaismas, miglas optika, kruīza kontrole, navigācija, parkošanās sensori, lietus sensors, vieglmetāla diski, el regulējami logi un spoguļi ar apsildi, automātiskās tuvās gaismas, start-stop sistēma, servisa vēsture, atvesta no Vācijas, 2 atslēgas. Ziemas riepas dāvanā. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. + Līzinga maksājums no 180 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65, Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: 3. sērija
Gads: 2015
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 250 923

Honda

1-jpg-603.jpg
5 550 €
2008. gada, 2.2 diesel, mehānika, ādas salons, elektriski regulējami sēdekļi ar atmiņas funkciju, apsildāmi sēdekļi, xenon gaismas, miglas optika, parktronic sensori, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, stereo, jumta lūka. + Varam palīdzēt sakārtot kredītu. Kredīts iespējams bez pirmās iemaksas. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65, Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: Accord
Gads: 2008
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.2
Nobraukums, km: 190 000
1-jpg-602.jpg
3 950 €
Honda Accord 2.2 D, mehānika, 104 kW / 140 Zs, atvesta no Vācijas. + Servisa grāmata - Ir + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Pie mums ir iespēja automašīnu pārbaudīt ar krāsas biezuma mērītāju. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. Kredīts iespējams bez pirmās iemaksas. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Līzinga maksājums no 85 eur mēnesī. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas: Cēsu iela 19 Limbaži. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: Accord
Gads: 2007
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.2
Nobraukums, km: 235 552

Toyota

5-jpg-664.jpg
7 650 €
2012. gada, 2.0 D-4D, mehānika, atvesta no Vācijas, 7 sēdvietas, ādas salons, apsildai sēdekļi, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, stereo CD, Mp3, Bluetooth savienojums, atpakaļskata kamera, miglas optika, servisa vēsture, divas atslēgas, ziemas riepas. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Automašīna servisā ir pārbaudīta un sagatavota tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. Kredīts iespējams bez pirmās iemaksas. + Līzinga maksājums no 135 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 50 automašīnas. + Automašīna atrodas:Augusta Deglava iela 65, Rīga + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: Verso
Gads: 2012
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 161 355
1-jpg-689.jpg
14 500 €
Toyota Avensis Touring Sports 1, 6 d4d 82kw, klimata kontrole, kruīza kontrole ar distances sensoru, sēdekļu apsilde, keyles go, miglas lukturi, el regulējami logi un spoguļi, riepu spiediena kontrole, lietus sensors, līniju asistents, borta dators, vieglmetāla diski, navigācija, atpakaļ skata kamera, xenona gaismas, tonēti logi, 2 atslēgas, servisa vēsture, ziemas riepas. Auto atvests no vācijas. Cena norādīta ar PVN. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. Kredīts iespējams bez pirmās iemaksas. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Līzinga maksājums no 185 eur mēnesī. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 60 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Degla iela 65 Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: Avensis
Gads: 2016
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 1.6
Nobraukums, km: 59 000
5-jpg-659.jpg
7 950 €
2013. gada, 2.0 D, mehānika, 91 kW / 124 Zs, atvesta no Vācijas, apsildāmi sēdekļi, parktronic sensori, atpakaļskata kamera, automātiskais parkošanās asistents, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, stereo, CD, Bluetooth, automātiskās dienas gaismas, navigācija, servisa vēsture, pilns atslēgu komplekts. Ziemas riepas. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Servisa vēstures grāmata - Ir, pēdējā reģistrētā apkope veikta uz 190 644 km + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu. Kredīts iespējams bez pirmās iemaksas. + Līzinga maksājums no 120 eur mēnesī. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 60 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65 Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: Auris
Gads: 2013
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 193 675

Volvo

5-jpg-666.jpg
12 950 €
R-Design, 2.0 D4, 120 kW / 163 Zs, xenona gaismas, ādas salons, sēdekļu apsilde, klimata kontrole, automāts, kruīza kuntrole, parkošanās sensori, lietus sensors, navigācija, atpakaļskata kamera, vieglmetāla diski, tonēti stikli, el regulējami logi un spoguļi, el atverams un aizverams bagāžnieka vāks, iebūvēti monitori galvu atbalstos ar dvd funkciju, atvesta no Vācijas, oriģināls pierādāms nobraukums, 2 atslēgas. Ziemas riepas. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Servisa grāmata - Ir, pēdējā oficiāli reģistrētā apkope veikta uz 169 628 km + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. Ikmēneša maksājums sākot no 175 eiro + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 60 automašīnas. + Automašīna atrodas: Cēsu iela 19 Limbaži. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: XC 60
Gads: 2011
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 189 660
5-jpg-665.jpg
17 950 €
2015. gada, 2.4 D4, mehānika, 120 kW / 163 Zs, atvesta no Vācijas, ādas salons, apsildāmi sēdekļi, elektriski regulējami sēdekļi, atmiņas funkcija, pašaptumšojošie ārējie spoguļi, navigācija, atpakaļskata kamera, parktronic sensori priekšā un aizmugurē, elektriski atverams un aizverams bagāžnieks, klimata kontrole, kondicionieris, kruīza kontrole, borta kompjūters, xenon gaismas, servisa vēsture, divas atslēgas. Ziemas riepas. Cena norādīta ar PVN. + Reģistrācija un tehniskā apskate iekļauta automašīnas cenā. CSDD darbības un tehnisko apskati veicam kopā ar klientu. + Servisa grāmata - Ir + Visas mūsu automašīnas tiek servisā pārbaudītas un sagatavotas tehniskajai apskatei. + Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt sakārtot kredītu automašīnas iegādei. + Jūsu esošā automašīna var būt kā daļēja samaksa vai kā pirmā iemaksa. + Piedāvājumā mums ir vairāk kā 60 automašīnas. + Automašīna atrodas: Augusta Deglava iela 65, Rīga. + Sīkāku un detalizētāku informāciju par katru automašīnu varam izstāstīt sazvanoties pa telefonu vai tiekoties klātienē.
Modelis: XC 60
Gads: 2015
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.4
Nobraukums, km: 182 034
Kopā: 24 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu