SIA "AUTORATS24"

Kontakti
Kaibalas iela 26, Rīga, LV-1035 +37124666777 info@eauto.lv http://eauto.lv/
Darba laiks
P.09:0017:00
O.09:0017:00
T.09:0017:00
C.09:0017:00
P.09:0017:00
S. -
Sv. -
Karte
Apraksts
SIA
Lai arī EAuto, kā auto tirdzniecības zīmols Latvijas tirgū ir salīdzinoši jauns, tā pirmssākumi meklējami vēl tālajā 90-o gadu sākumā, kad, tikko neatkarību atguvusī Latvijas valsts, sniedza jaunas iespējas un pavēra vārtus Kapitālisma pasaulē. Tie bija laiki, kad valstī straujiem tempiem attīstījās lietotu automobiļu plūsma no Eiropas. Jau toreiz, mūsu šodienas komandas biedri, importēja automašīnas no Vācijas, krājot vairāku desmitu gadu pieredzi. Nu ir pagājis labs laiks. Daudz kas ir mainījies kopš tiem laikiem. Latvijas iedzīvotājiem arī ir mainījušies savi uzskati un prasības par lietotu auto. Kā piemēru noteikti daudzi aceras, kad pirms gadiem 10-15 klīda baumas, ka Korejas automašīnu, lietoto auto tirgū pārdot ir tikpat kā neiespējami!! Bet tagad... Tā ir bezmaz vai top 10 prece lietoto auto tirgū. Mūsdienās auto izvēle ir kļuvusi daudz plašāka, līdz ar to pircējs ir kļuvis izglītotāks un izvēlīgāks. Automašīnu ir daudz un tirgus ir ļoti labi jāpārzin, lai spētu pircējam piedāvāt to labāko un kvalitatīvāko preci draudzīgā cenā. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei, mēs spējam palīdz mūsu klientiem atrast tieši to, ko viņi vēlas. Mēs esam sapratuši, ko grib mūsu pircējs. Tieši tāpēc mūsu komanda ir šeit.

Kas notiek šodien?Pircējs meklē pēc iespējas labāku auto, par iespējami zemāko cenu. Protams, ir jāsaprot, Lēts un Kvalitatīvs - tās ir divas savstarpēji pretējas lietas. Bet ir arī Kompromiss. Atkarībā no klienta vēlmēm, šīs ir 3 lietas, ko mēs spējam piedāvāt katram mūsu klientam, atkarībā no tā, ko viņš izvēlas. Tie ir pārsvarā pa Latviju braukti auto, kas atrodas mūsu auto tirdzniecības uzņēmuma teritorijā. Ja Jūs nespējat atrast sev piemērotu auto no mūsu esošajiem, mēs piedāvājam atrast to Vācijā (kur no laika gala automašīnas ir bijušas pārākas gan tehniskā stāvokļa, gan komplektācijas ziņā par Latvijā brauktiem auto un izvēle tur ir nesalīdzināmi lielāka).
Bet, ir viens Bet. Klients saka - Es jau labprāt, bet kā lai es to izdaru, ja es gribēju saņemt finansējumu bankā, bet neviena banka man nedos naudu auto iegādei, ja paša auto Latvijā nemaz nav. Tad mēs Jūs varam iepriecināt. Tagad mēs sadarbojamies ar vadošajām līzinga kompānijām Latvijā un uz pirmās iemaksas pamata (20%) piedāvājam nopirkt Jūsu vēlamo auto arī Vācijā un noformēt viņu līzingā, kad auto jau būs mājās.
Ir pienācis tas laiks, kad strādāt un pelnīt var tikai godprātīgi uzņēmumi. Patstāvīgi, strauji augošs klientu loks liecina par to, ka mēs visu daram pareizi. Priekš mums, automašīna nav vienkārši transportlīdzneklis. Tas ir mūsu hobbijs, mūsu dzīvesstils un liela daļa mūsu dzīves. Labprāt gaidīsim Jūs, mūsu auto salonā un sniegsim jebkuru konsultāciju saistībā ar Jūsu jauna lietotā auto iegādi. Mēs noteikti atradīsim kopīgu valodu un iespējams tieši pie mums Jūs atradīsiet savu jauno auto.

EAuto komanda
Attēli
Informācija netika iesniegta
Nosūtīt ziņojumu
Nosūtīt

Sludinājums no SIA "AUTORATS24"

Audi

1-217.jpg
5 150 €
Eauto / 1.4 benzīns 92kw. A3 Sportback. Jauna TA. Facelift Modelis ar oriģinālu nobraukumu. Auto pirkts jauns no salona Vācijā (Braunschweig) un bija pie viena saimnieka līdz 2013. gadam. Pēdējos 7 gadus lietots Igaunijā (visu šo laiku arī viena saimniece). Apkopes un remonti veikti laicīgi un atzīmēti Servisa vēstures grāmatā. Pēdējā atzīme 08.2020.g (eļļas un filtru maiņa pie 233151km). -Vairāk informācijas par auto Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 13.10.2009. Pateicoties jaunās paaudzes 1.4 litru 92kw benzīna motoram un 6-pakāpju ātrumkārbai, auto ir pārsteidzoši dinamisks un tajā pašā laikā ļoti ekonomisks. Vidējais degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskiem datiem 6.0l/100km, pa šoseju 5.0l/100km. Šobrīd auto ir piereģistrēts CSDD un izieta jauna tehniskā apskate. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un pierādāmu nobraukumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 115 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: A3
Gads: 2009
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.4
Nobraukums, km: 235 200

BMW

1-151.jpg
4 150 €
Eauto / Automāts. Labs aprīkojumsun smukas krāsas Ādas salons. Aprīkojumā ietilpst tādas opcijas kā panorāmas lūka, lielais ekrāns, glāžu turētāji (retums šiem modeļiem) un vēl daudz citas ekstras. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Latvijā 4 gadus viens saimnieks, pirms tam atvests no Beļģijas. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 05.08.2004.g. Viss darbojas kā vajaga, nekādas kļūdas panelī nedeg. Pēdējos gadus apskates izietas ar pirmo reizi, bez aizrādījumiem. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un labu aprīkojumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 96 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: 5. sērija
Gads: 2004
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.5
Nobraukums, km: 298 900
1-150.jpg
2 890 €
Eauto / Mazs nobraukums. Salīdzinoši laba komplektācija ar sēdekļu apsildi, klimatkontroli, audio ar lielo ekrānu, navigāciju un vēl daudz citas ekstras. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Pirmās reģistrācijas datums teh. pasē 01.06.2005.g. Auto pirkts jauns no salona Rīgā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Pirms nepilna gada motoram veikta lielā apkope - nomainīts ķēde komplekts (kopsummā ap 1000 eur). Vidējais degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskajiem datiem 7.5l/100km, pa šoseju 5.9l/100km. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un oriģinālu nobraukumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 63 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus CSDD darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: 1. sērija
Gads: 2005
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.6
Nobraukums, km: 176 900

Citroen

1-154.jpg
1 850 €
Eauto / Automāts. Labs aprīkojums ar klimatkonroli, kruīzkontroli, 4 elektriskiem logiem, lietus sensoru un pats lielākais Bonuss - Pneimatiskā piekare ar klīrensa regulēšanu. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Latvijā 5 gadus, pirms tam atvests no Vācijas. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 12.04.2005.g. Durvju un spārnu kantes ļoti smukas, nav sarūsējušas. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un labu aprīkojumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 41 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: C5
Gads: 2005
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.2
Nobraukums, km: 302 400
1-153.jpg
2 990 €
Eauto / Oriģināls rūpnīcas krāsojums. Latvijā nepilnus 4 gadus. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 29.04.2009.g. Auto ir pārbaudīts ar sertificētu krāsas biezuma mērītāju. Krāsas biezums atbilst rūpnīcas datiem. Neviena detaļa nav pārkrāsota. - Nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Uz pēdējo TA novērsti visi trūkumi, līdz ar to pēdējā apskate izieta bez aizrādījumiem. Pateicoties jaunās paaudzes dīzeļa motoram, auto ir pietiekami dinamisks un tajā pašā laikā ļoti ekonomisks. Vidējais degvielas patērņš pēc rūpnīcas tehniskiem datiem 5.6l/100km, pa šoseju 4.7l/100km. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un labu aprīkojumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 65 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus CSDD darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: C5
Gads: 2009
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 1.6
Nobraukums, km: 282 700
1-152.jpg
2 890 €
Eauto / Ekonomisks dīzelītis. Latvijā 3 gadus. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 05.06.2009.g. - Nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Pateicoties jaunās paaudzes dīzeļa motoram, auto ir pietiekami dinamisks un tajā pašā laikā ļoti ekonomisks. Vidējais degvielas patērņš pēc rūpnīcas tehniskiem datiem 5.6l/100km, pa šoseju 4.7l/100km. Pirms 500 km veikta apkope. Nomainīta eļļa un filtri. Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 63 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus CSDD darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: C5
Gads: 2009
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 1.6
Nobraukums, km: 249 500

Fiat

1-218.jpg
2 750 €
Eauto / Panda 4x4. 1.2 benzīns 44kw, Jauna TA. Auto pirkts jauns no salona Rīgā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Kā arī tur pat CSDD var redzēt arī to, ka visas tehniskās apskates ir izietas ar pirmo reizi, kas liecina par to, ka automašīnai ir pienācīgi sekots līdzi. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 15.09.2008.g. -Vairāk informācijas par auto Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Auto kā radīts Latvijas apstākļiem. Tas ir mazs un ļoti manevrīgs, kas ir nenovērtējams pluss, braucot pilsētas apstākļos. Un pateicoties 4x4 pilnpiedziņai un paaugstinātam klīrensam ar auto var droši izbraukt pa jebkuru lauku ceļu un bezceļu arī sniegainā ziemā, tādās vietās, kur izbrauks ne katrs džips. Pateicoties jaunās paaudzes 1.2 litru benzīna motoram ar 44kw jaudu un nelielai pašmasai, auto ir ļoti dinamisks un tajā pašā laikā pārsteidzoši ekonomisks. Degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskiem datiem pilsētā 7.9l/100km, pa šoseju 5.8l/100km. Motors un ātrumkārba darbojas teicami. Ritošajā daļā lieku trokšņu nav. Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Ceļa nodoklis uz gadu tikai 33 eur. Par 2020. gadu nomaksāts. Kopējie pārrakstīšanas izdevumi CSDD - 18 eur. Līzinga ikmēneša maksājums no 61 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Panda
Gads: 2008
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.2
Nobraukums, km: 252 500

Ford

1-156.jpg
2 790 €
Eauto / Latvijā 2 gadus. Pirms tam atvests no Vācijas. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 06.02.2009.g. -Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Visas tehniskās apskates Latvijā izietas ar pirmo reizi. Pateicoties 6-pakāpju ātrumkārbai, auto ir ļoti ekonomisks. Degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskajiem datiem pilsētā 7.2l/100km, pa šoseju 4.6l/100km. Pirms 2000 km veikta apkope. Nomainīta eļļa motorā un filtri. Līzinga ikmēneša maksājums no 60 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus CSDD darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Focus
Gads: 2009
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 267 300
1-155.jpg
3 250 €
Eauto / Mazs nobraukums. Laba komplektācija ar klimatkontroli, lietus sensoru, sēdekļu apsildi un vēl citas ekstras. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Auto ekspluatēts visu mūžu Latvijā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 18.10.2010.g. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un salīdzinoši labu aprīkojumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 76 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Fiesta
Gads: 2010
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.2
Nobraukums, km: 127 100

Honda

1-158.jpg
3 200 €
Eauto / Automāts. Laba komplektācija ar klimatkontroli, kruīzkontroli, sēdekļu apsildi, panorāmas lūku un vēl citas ekstras. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Auto ekspluatēts visu mūžu Latvijā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 31.01.2006.g. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un labu aprīkojumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 70 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā vai sūtiet savu e-pastu īsziņā un pretī nosūtīsim pieteikuma anketu. Aizpildot pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Civic
Gads: 2006
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.8
Nobraukums, km: 247 000
1-157.jpg
1 890 €
Eauto / Pusādas salons. Glīts un akurāts auto. Pirkts jauns no salona Rīgā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Uz tehnisko apskati nomainītas priekšējā stabilizatora atsaites, priekšējo plauktu sailentbloki un kreisais lodbalsts (kopsummā uz 180 eur). Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 44 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Accord
Gads: 2003
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 236 700

Hyundai

1-181.jpg
4 990 €
Eauto / Jauna TA. Ļoti ekonomisks un ekoloģisks auto - Blue Drive. -Nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Auto pirkts jauns no salona Latvijā, un visas apkopes veiktas tikai pie dīlera vai specializētos Autoservisos. Visas apkopes un remonti līdz 10.05.2019 iezīmogoti Servisa vēstures grāmatā. Līdz ar to nobraukums ir oriģināls un arī viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 04.11.2013.g. Pateicoties jaunās paaudzes 1.4 litru 66kw dīzelim un 6-pakāpju ātrumkārbai, auto ir ļoti dinamisks un tajā pašā laikā pārsteidzoši ekonomisks. Degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskiem datiem pilsētā 4.7l/100km, pa šoseju 3.6l/100km. Uz pēdējo apskati savesta kārtībā bremžu sistēma un pēdējā apskate izieta pa nullēm. Kā rakstīts CSDD mājaslapā - Teicamā tehniskā stāvoklī. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un caurspīdīgu, pārskatāmu vēsturi, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Ceļa nodoklis uz gadu 48 eur. Par 2020. gadu jau nomaksāts. Kopējie pārrakstīšanas izdevumi CSDD - 18 eur. Līzinga ikmēneša maksājums no 109 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: i30
Gads: 2013
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 1.4
Nobraukums, km: 220 100
1-159.jpg
2 850 €
Eauto / Ļoti mazs nobraukums. Auto pirkts jauns no salona Latvijā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 24.08.2009.g. Liels pluss ir tas, ka motors ir ar ķēdes piedziņu, kas šim modelim nav jāmaina. Vidējais degvielas degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskajiem datiem 6.1l/100km, pa šoseju 5.2l/100km. Uz tehnisko apskati auto savests kārtībā, līdz ar to pēdējā apskate izieta bez aizrādījumiem. Kā rakstīts CSDD mājaslapā - Teicamā tehniskā stāvoklī. Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 64 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: i30
Gads: 2009
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.4
Nobraukums, km: 154 500

Mazda

1-219.jpg
2 150 €
Eauto / 1.6 benzīns/gāze 77kw. Facelift modelis. Jauna TA. Aprīkojumā ietilpst tādas opcijas kā Klimatkontrole, Borta dators, Multistūre, Isofix stiprinājumi bērnu sēdekļiem un vēl citas ekstras. Latvijā no 2011. gada. Pirms tam atvests no Vācijas. -Vairāk informācijas par auto Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 31.10.2006.g. Kā zināms, Facelift modeļiem, kas ražoti no 2006. gada, jau ir uzlabota ražošanas tehnoloģija un pretrūsas apstrāde. Līdz ar to šie modeļi rūsē daudz mazāk par iepriekšējo gadu Mazdām. Motors un ātrumkārba darbojas teicami. Ritošajā daļā lieku trokšņu nav. Pateicoties 4. paaudzes gāzes iekārtai, auto ir pietiekami dinamisks, un tajā pašā laikā ļoti ekonomisks. Vidējais gāzes patēriņš 3-5 eur/100km. Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Ceļa nodoklis par 2020. gadu nomaksāts. Kopējie pārrakstīšanas izdevumi CSDD - 18 eur. Līzinga ikmēneša maksājums no 47 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Mazda3
Gads: 2006
Motora tips: Benzīns/Gāze
Motora tilpums: 1.6
Nobraukums, km: 250 400

Mitsubishi

1-180.jpg
2 300 €
Eauto / Automāts. Oriģināls - ļoti mazs nobraukums. Facelift modelis. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Auto ekspluatēts visu mūžu Latvijā, līdz ar to nobraukums ir viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 03.11.2006.g. Ņemot vērā automašīnas nelielu nobraukumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 49 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā vai sūtiet savu e-pastu īsziņā un pretī nosūtīsim pieteikuma anketu. Aizpildot pieteikuma anketu, uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Lancer
Gads: 2006
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.6
Nobraukums, km: 157 000
1-179.jpg
3 990 €
Eauto / Sportback. Automāts, 1.8 benzīns/gāze 105kw. Glīts un akurāts auto. Laba komplektācija ar klimatkontroli, kruīzkontroli, sēdekļu apsildi, lietus sensoru un vēl daudz citas ekstras. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Auto ekspluatēts visu mūžu Latvijā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 24.09.2009.g. Auto ir ļoti dinamisks un tajā pašā laikā pārsteidzoši ekonomisks. Vidējais gāzes patēriņš 5-6eur/100km. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un labu aprīkojumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 70 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā vai sūtiet savu e-pastu īsziņā un pretī nosūtīsim pieteikuma anketu. Aizpildot pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Lancer
Gads: 2009
Motora tips: Benzīns/Gāze
Motora tilpums: 1.8
Nobraukums, km: 192 900

Opel

1-187.jpg
1 550 €
Eauto / Automāts. Mazs nobraukums. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 05.08.2003.g. Motors un ātrumkārba strādā ļoti labi. Pateicoties jaunās paaudzes 5-pakāpju automātam, auto ir ļoti ekonomisks. Vidējais degvielas patēriņš 6.3l/100km, pa šoseju 5.2l/100km. Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 34 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā vai sūtiet savu e-pastu īsziņā un pretī nosūtīsim pieteikuma anketu. Aizpildot pieteikuma anketu, uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Corsa
Gads: 2003
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.2
Nobraukums, km: 138 500
1-186.jpg
2 950 €
Eauto / Glīts un akurāts auto. Atvests no Francijas. Latvijā tikai kopš pagājušās vasaras. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 02.06.2010.g. Virsbūve bez rūsas pazīmēm. Pateicoties jaunās paaudzes 1.3 litru 70kw dīzelim, auto ir ļoti dinamisks un tajā pašā laikā pārsteidzoši ekonomisks. Degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskajiem datiem pilsētā 4.6/100km, pa šoseju 3.2l/100km. Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 64 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Corsa
Gads: 2010
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 1.3
Nobraukums, km: 218 000
1-164.jpg
2 500 €
Eauto / 1.7 dīzelis 92kw. Labs aprīkojums ar klimatkonroli, kruīzkontroli, 4 elektriskiem logiem, lietus sensoru un vēl daudz citas ekstras. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Latvijā 7 gadus, pirms tam atvests no Holandes. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 25.06.2008.g. Viss darbojas kā vajaga, nekādas kļūdas panelī nedeg. Durvju un spārnu kantes ļoti smukas - nav sarūsējušas. Sliekšņi nav aplupuši. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un labu aprīkojumu, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Līzinga ikmēneša maksājums no 56 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Astra
Gads: 2008
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 1.7
Nobraukums, km: 288 800
1-163.jpg
2 850 €
Eauto / Jauna TA. 1.3 dīzelis 66kw. Latvijā 3 gadus, pirms tam atvests no Vācijas. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 17.09.2009.g. - Auto nobraukumu un vairāk informācijas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Viss darbojas kā vajaga, nekādas kļūdas panelī nedeg. Durvju un spārnu kantes ļoti smukas - nav sarūsējušas. Sliekšņi nav aplupuši. Pateicoties jaunās paaudzes mazlitrāžas dīzelim un 6-pakāpju ātrumkārbai, auto ir pārsteidzoši dinamisks un tajā pašā laikā ļoti ekonomisks. Vidējais degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskiem datiem 5.1l/100km, pa šoseju 4.3l/100km. Tikko pirms apskates pārlasīta visa bremžu sistēma, nomainīti bremžu diski un uzlikas. Ņemot vērā automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Ceļa nodoklis par 2020. gadu nomaksāts. Kopējie pārrakstīšanas izdevumi CSDD - 18 eur. Līzinga ikmēneša maksājums no 62 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: Astra
Gads: 2009
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 1.3
Nobraukums, km: 244 200

Peugeot

1-220.jpg
6 850 €
Eauto / 1.2 benzīns 60kw. Mazs nobraukums. Glīts un akurāts auto. Labs aprīkojums ar Klimatkontroli, Kruīzkontroli, Ledusskapi, Parkošanās sensoriem, Multistūri, Audio ar lielo LCD monitoru ar Touch screen funkciju, Mp3, USB, Riepu spiediena kontroli, Isofix stiprinājumi bērnu sēdekļiem un vēl citas ekstras. Pirmās reģistrācijas datums tehniskajā pasē 11.09.2014.g. -Vairāk informācijas par auto Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā. Auto pirkts jauns no salona Latvijā, līdz ar to nobraukums ir oriģināls un viegli pārbaudāms CSDD mājaslapā. Tur pat CSDD mājaslapā var redzēt arī to, ka visas tehniskās apskates šis auto ir izgājis ar pirmo reizi, bez aizrādījumiem, kas liecina par to, ka automašīnai ir pienācīgi sekots līdzi. Arī pēdējā apskate nav izņēmums. Kā rakstīts CSDD mājaslapā - Teicamā tehniskā stāvoklī. Apkopes un remonti veikti laicīgi. Servisa grāmata aizpildīta līdz 09.11.2019. Ir nomainīta arī zobsiksna (Nākamā maiņa paredzēta uz 180000 km), nākamā eļļas maiņa paredzēta uz 120000 km. Pateicoties jaunās paudzes 1.2 litru benzīnam ar 60kw jaudu auto ir salīdzinoši dinamisks un tajā pašā laikā pārsteidzoši ekonomisks. Degvielas patēriņš pēc rūpnīcas tehniskiem datiem pilsētā 6.3l/100km, pa šoseju 4.2l/100km. Ņemot vērā automašīnas tehnisko, vizuālo stāvokli un caurskatāmu vēsturi, auto tiek tirgots par ļoti demokrātisku cenu. Ceļa nodoklis uz gadu tikai 48 eur, par 2020. gadu nomaksāts. Kopējie pārrakstīšanas izdevumi CSDD - 18 eur. Līzinga ikmēneša maksājums no 122 eur. Procentu likmes ar labu kredītvēsturi no 6%. Pieteikties līzingam var mūsu mājaslapā. Aizpildiet pieteikuma anketu un uzziniet savas līzinga iespējas vienas stundas laikā. Sadarbojamies ar gandrīz visām līzninga kompānijām Latvijā, līdz ar to spēsim piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu tieši Jums. Iespējama arī saprātīga maiņa - jūs varat atbraukt ar savu veco auto, bet aizbraukt - ar jauno. Pērkot skaidrā naudā, dokumentu pārformēšana iespējama arī ārpus csdd darba laika, arī vakaros, brīvdienās un svētku dienās.
Modelis: 308
Gads: 2014
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.2
Nobraukums, km: 112 200
Kopā: 34 Ieraksti
  • 1
  • 2
  • Nākamā
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu