SIA Mauto plaza

Kontakti
Rīga, Mazjumpravas iela 77 +37129555598 infomautoplaza@gmail.com http://
Darba laiks
P.09:0018:00
O.09:0018:00
T.09:0018:00
C.09:0018:00
P.09:0018:00
S.09:0016:00
Sv.09:0015:00
Karte
Apraksts
SIA Mauto plaza
Informācija netika iesniegta
Attēli
2014-10-12-12-56-33-jpg.jpg
2015-02-25-10-00-27-1-jpg.jpg
2015-02-25-13-26-37-jpg.jpg
2015-02-25-13-26-27-jpg.jpg
2015-02-25-09-39-40-jpg.jpg
2015-02-25-13-28-42-jpg.jpg
2015-02-25-13-28-10-jpg.jpg
Nosūtīt ziņojumu
Nosūtīt

Sludinājums no SIA Mauto plaza

Audi

20200603-164004-jpg.jpg
11 490 €
Audi Q5, pirmā reģistrācija 20.04.2012g. 3, 0l dīzelis, 176 kW. 100% reāls nobraukus, pierādāms. Serv. grāmata tikai pie audi dīlera. Jauna tehniskā apskate. Tiko ievesta, pierģistrēta. - Stabilitātes kontrole; - S-Line ādas sēdekļi; - Āra temperatūras devējs; - Klimata kontrole; El. bagāžnieks; - Kruīza kontrole; - Multifunkcionāla stūre ar ādas apdari; - Nokrišņu sensors; - Priekšējais roku balsts ar nodalījumu; - Apsildāmi sēdekļi; - Riepu spiediena kontrole; - Jumta sliedes; - Servisa vēsture; - Xenon, Priekšējie miglas lukturi, Lukturu mazgātājs; - Oriģinālā stereosistēma, cd, sd, aux, info, hands free; - Riepu izmērs (platums/augstums) 235/65 R17; LĪZINGU VAR PIETEIKT ATTĀLINĀTI, BEZ -MAKSAS ZVANOT VAI RAKSTOT E-PASTU AR TEKSTU GRIBU LĪZINGU UN NORĀDOT SAVU MOB. TEL. NR. un E-PASTU adresi. -Aizdevuma Iespējas -Maiņa un Atlikusī summa Aizdevumā 1) Banku Aizdevumi no 6% 2) TAGAD PLATĪNA % Noteikumi Visiem Klientiem. -Jābūt nesabojātai kredītvēsturei un oficiāliem ienākumiem -Bez Pirmās Iemaksas -Auto netiek apķīlāts. Auto Pilnībā uz Jūsu vārda bez nekādiem apgrūtinājumiem -Mēneša maksa sākot no 150 eur. 3) Var Nokārtot Aizdevumu ar Bojātu Kredītvēsturi un Neatkarīgiem Ienākuma Avotiem - Kā arī Ārzemēs Strādājošām Personām. - % Likmi Izvērtē pēc kritērijiem no Ienākumu Apjoma un Kredītvēstures - Trīs Veidu Aizdevuma Iespējas ( Lielāka - Vidēja - Zema % Likme ) ko izvērtēs pēc Jūsu kritērijiem Maiņa pret dažādām markām, bet tikai pret lētāku auto + piemaksa no Jūsu puse Apskatīt un pārrakstīt var jebkurā dienā, laikā arī vakaros un brīvdienās. SIA M AUTO PLAZA piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - komisija tikai pārdošanas gadījumā; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. For the convenience of the customer in our sales office we offer to apply for any lease and solve any question related to insurance. Your existing car can be a partial payment for the newly selected car or we will buy your car right away.
Modelis: Q5
Gads: 2012
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 3.0
Nobraukums, km: 285 000

BMW

20210223-153738-jpg.jpg
4 999 €
Iespēja apskatīt, iegādāties jebkurā laikā, arī brīvdienās un vakaros iepriekš pazvanot. Jauna tehniskā apskate, riepas jaunas, signalizācijsa. Piereģistrēs ,no maksāti nodokļi. SIA M Auto Plaza piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. -Ar atvērto līgumu ik pēc 12 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas Auto Kredīta noformēšana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemās strādājošiem. Sadarbība ar visām autokredīta iestādēm. Iespējama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pārdod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Modelis: X5
Gads: 2001
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 3.0
Nobraukums, km: 289 800
20201120-084551-jpg.jpg
4 499 €
BMW 530D, M-pakotne, 160Kw Tiko importēts, reāls nobraukums. Cenā pilnā reģistrācija, visi nodokļi un telniskā apskate. Komforta el. sēdekļi ar apsildi, Multifunkcionāla ādas stūre Ādas solons Sēdekļu apsilde Navi Velūra paklājiņi Drošības trijstūris un aptieciņa Atpakaļskata spogulis ar automātisko pretapžilbināšanu Miglas lukturi Lietus sensors Klimata kontrole Kruīza kontrole Sakabes āķis Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē Nolokāmi galvas balsti aizmugurējiem sēdekļiem Iespēja apskatīt, iegādāties jebkurā laikā, arī brīvdienās un vakaros. SIA M Auto Plaza piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. -Ar atvērto līgumu ik pēc 12 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas Auto Kredīta noformēšana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemās strādājošiem. Sadarbība ar visām autokredīta iestādēm. Iespējama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pārdod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Modelis: 5. sērija
Gads: 2004
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 3.0
Nobraukums, km: 357 000
20201005-151715-jpg.jpg
3 890 €
BMW 525D, 3.0D 145Kw Tiko importēts, reāls nobraukums. Multifunkcionāla ādas stūre Sēdekļu apsilde Navi Velūra paklājiņi Drošības trijstūris un aptieciņa Atpakaļskata spogulis ar automātisko pretapžilbināšanu Izbīdāms priekšējais roku balsts Miglas lukturi Lietus sensors Klimata kontrole Kruīza kontrole USB audio interfeis Līzingu Var Pieteikt Attālināti, Bez -Maksas Zvanot Vai Rakstot E-Pastu Ar tekstu: Gribu Līzingu UN NORĀDOT SAVU MOB. TEL. NR, . -Aizdevuma Iespējas -Maiņa un Atlikusī summa Aizdevumā 1) Banku Aizdevumi no 6% 2) TAGAD PLATĪNA % Noteikumi Visiem Klientiem. -Jābūt nesabojātai kredītvēsturei un oficiāliem ienākumiem -Bez Pirmās Iemaksas -Auto netiek apķīlāts. Auto Pilnībā uz Jūsu vārda bez nekādiem apgrūtinājumiem -Mēneša maksa sākot no 70 eur. 3) Var Nokārtot Aizdevumu ar Bojātu Kredītvēsturi un Neatkarīgiem Ienākuma Avotiem - Kā arī Ārzemēs Strādājošām Personām. - % Likmi Izvērtē pēc kritērijiem no Ienākumu Apjoma un Kredītvēstures - Trīs Veidu Aizdevuma Iespējas ( Lielāka - Vidēja - Zema % Likme ) ko izvērtēs pēc Jūsu kritērijiem Maiņa pret dažādām markām, bet tikai pret lētāku auto + piemaksa no Jūsu puse Apskatīt un pārrakstīt var jebkurā dienā, laikā arī vakaros un brīvdienās. SIA M AUTO PLAZA piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. For the convenience of the customer in our sales office we offer to apply for any lease and solve any question related to insurance. Your existing car can be a partial payment for the newly selected car or we
Modelis: 5. sērija
Gads: 2007
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 3.0
Nobraukums, km: 353 500
20201005-142200-jpg-1.jpg
6 400 €
BMW 320D E91 2.0D 135KW Tiko importēts, reāls nobraukums. Automātiskā parnesumkārba Multifunkcionāla ādas stūre Bez modeļa uzraksta Velūra paklājiņi Drošības trijstūris un aptieciņa Atpakaļskata spogulis ar automātisko pretapžilbināšanu Izbīdāms priekšējais roku balsts Miglas lukturi Lietus sensors Klimata kontrole Kruīza kontrole Instrumentu panelis ar km rādījumu Nolokāmi galvas balsti aizmugurējiem sēdekļiem Balss kontroles sistēma Reģiona koda noteikšana USB audio interfeis Telefona kontaktu saglabāšana Krāsa - BLACK SAPPHIRE METALLIC Līzingu Var Pieteikt Attālināti, Bez -Maksas Zvanot Vai Rakstot E-Pastu Ar tekstu: Gribu Līzingu UN NORĀDOT SAVU MOB. TEL. NR, . -Aizdevuma Iespējas -Maiņa un Atlikusī summa Aizdevumā 1) Banku Aizdevumi no 6% 2) TAGAD PLATĪNA % Noteikumi Visiem Klientiem. -Jābūt nesabojātai kredītvēsturei un oficiāliem ienākumiem -Bez Pirmās Iemaksas -Auto netiek apķīlāts. Auto Pilnībā uz Jūsu vārda bez nekādiem apgrūtinājumiem -Mēneša maksa sākot no 90 eur. 3) Var Nokārtot Aizdevumu ar Bojātu Kredītvēsturi un Neatkarīgiem Ienākuma Avotiem - Kā arī Ārzemēs Strādājošām Personām. - % Likmi Izvērtē pēc kritērijiem no Ienākumu Apjoma un Kredītvēstures - Trīs Veidu Aizdevuma Iespējas ( Lielāka - Vidēja - Zema % Likme ) ko izvērtēs pēc Jūsu kritērijiem Maiņa pret dažādām markām, bet tikai pret lētāku auto + piemaksa no Jūsu puse Apskatīt un pārrakstīt var jebkurā dienā, laikā arī vakaros un brīvdienās. SIA M AUTO PLAZA piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. For the convenience of the customer in our sales office we offer to apply for any lease and solve any question related to insurance. Your existing car can be a partial payment for the newly selected car or we
Modelis: 3. sērija
Gads: 2011
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.0
Nobraukums, km: 277 500

Jaguar

20201022-103410-jpg.jpg
7 450 €
Līzingu Var Pieteikt Attālināti, Bez -Maksas Zvanot Vai Rakstot E-Pastu Ar tekstu: Gribu Līzingu UN NORĀDOT SAVU MOB. TEL. NR, . -Aizdevuma Iespējas -Maiņa un Atlikusī summa Aizdevumā 1) Banku Aizdevumi no 6% 2) TAGAD PLATĪNA % Noteikumi Visiem Klientiem. -Jābūt nesabojātai kredītvēsturei un oficiāliem ienākumiem -Bez Pirmās Iemaksas -Auto netiek apķīlāts. Auto Pilnībā uz Jūsu vārda bez nekādiem apgrūtinājumiem -Mēneša maksa sākot NO 150 eur. 3) Var Nokārtot Aizdevumu ar Bojātu Kredītvēsturi un Neatkarīgiem Ienākuma Avotiem - Kā arī Ārzemēs Strādājošām Personām. - % Likmi Izvērtē pēc kritērijiem no Ienākumu Apjoma un Kredītvēstures - Trīs Veidu Aizdevuma Iespējas ( Lielāka - Vidēja - Zema % Likme ) ko izvērtēs pēc Jūsu kritērijiem Maiņa pret dažādām markām, bet tikai pret lētāku auto + piemaksa no Jūsu puse Apskatīt un pārrakstīt var jebkurā dienā, laikā arī vakaros un brīvdienās. SIA M AUTO PLAZA piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. For the convenience of the customer in our sales office we offer to apply for any lease and solve any question related to insurance. Your existing car can be a partial payment for the newly selected car or we
Modelis: XF
Gads: 2009
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.7
Nobraukums, km: 239 700

Opel

20200810-122806-jpg.jpg
8 250 €
Opel Mokka 1.4 Turbo 4X4, 140 Zs (103 kW). Metāliska virsbūves krāsa; Vieglmetāla diski "18" ar Labām Vasaras riepām; Multimediju sistēma ar skārienekrānu, NAVIGĀCIJA; Apsildāma daudzfunkciju stūre; Apsildāmi priekšējie sēdekļi; Automātiskas tuvās gaismas; Elektriski regulējami spoguļi; Elektriski vadāmi priekšējie un aizmugurējie logi; Servisa grāmatiņa visas apkopes pie dīlera. Reģistrācija un tehniskā apskate ir cenā. Līzingu Var Pieteikt Attālināti, Bez -Maksas Zvanot Vai Rakstot E-Pastu AR Tekstu Gribu Līzingu UN NORĀDOT SAVU MOB. TEL. NR, . -Aizdevuma Iespējas -Maiņa un Atlikusī summa Aizdevumā 1) Banku Aizdevumi no 6% 2) TAGAD PLATĪNA % Noteikumi Visiem Klientiem. -Jābūt nesabojātai kredītvēsturei un oficiāliem ienākumiem -Bez Pirmās Iemaksas -Auto netiek apķīlāts. Auto Pilnībā uz Jūsu vārda bez nekādiem apgrūtinājumiem -Mēneša maksa sākot no 100 eur. 3) Var Nokārtot Aizdevumu ar Bojātu Kredītvēsturi un Neatkarīgiem Ienākuma Avotiem - Kā arī Ārzemēs Strādājošām Personām. - % Likmi Izvērtē pēc kritērijiem no Ienākumu Apjoma un Kredītvēstures - Trīs Veidu Aizdevuma Iespējas ( Lielāka - Vidēja - Zema % Likme ) ko izvērtēs pēc Jūsu kritērijiem Maiņa pret dažādām markām, bet tikai pret lētāku auto + piemaksa no Jūsu puse Apskatīt un pārrakstīt var jebkurā dienā, laikā arī vakaros un brīvdienās. SIA M AUTO PLAZA piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. For the convenience of the customer in our sales office we offer to apply for any lease and solve any question related to insurance. Your existing car can be a partial payment for the newly selected car or we
Modelis: Mokka
Gads: 2013
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.4
Nobraukums, km: 257 000

Toyota

7 499 €
Ja nepieciešams noformēt līzingu, Jūsu ērtībām piedāvājam to izdarīt pie mums uz vietas. Līzingam varat pieteikties arī attālināti, spiediet zemāk "apskatīties". Если необходимо оформить лизинг, для Вашего удобства предлагаем это сделать на месте. А так же можно подать заявку через интернет, нажав ниже "посмотреть". Avensis 2.2Dcat, 110kw/150zs Klimata kontrole, Kruīza kontrole, Sēdekļu apsilde, Navigācija, Atpakaļskata kamera, Borta dators, Multistūre ar ādas apdari, Elektriski logu pacēlāji, Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi, ABS, ESP, SRS drošības spilveni, Telefona instalācija, Imobilaizers, CD/MP3 audiosistēma, Miglas lukturi, Tonēti logi, Noņemams piekabes āķis. Patiess noskrējiens. Orģināls krāsojums. Iespēja apskatīt, iegādāties jebkurā laikā, arī brīvdienās un vakaros. Iespējama maiņa, līzings. Iespējams arī ērti un ātri nokārtot kredītu īsā laikā, bez pirmās iemaksas, ar bojātu kredītvēsturi, un arī legāli ārzemēs strādājošām personām. LĪZINGU VAR PIETEIKT ATTĀLINĀTI, BEZ -MAKSAS PIESAKOTIES MĀJAS LAPĀ VAI RAKSTOT E-PASTU AR TEKSTU GRIBU LĪZINGU UN NORĀDŌT SAVU MOB. TEL. NR, . SIA M AUTO PLAZA piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - komisija tikai pārdošanas gadījumā; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos.
Modelis: Avensis
Gads: 2012
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.2
Nobraukums, km: 215 000

Volkswagen

tempfileforshare-20210223-131639-jpg.jpg
1 399 €
Gada nodoklis 65Euro, zems degvielas patēriņs, AC, divas atslēgas ar tālvadības pulti, signalizāciju. Ir otrs riepu komplekts, apkopes veiktas regulāri. Auto var iegādāties distanciāli, piegādāsim auto jums uz mājām. SIA M Auto Plaza piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. -Ar atvērto līgumu ik pēc 12 mēnešiem maini savu auto pret citu. -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas. Auto Kredīta noformēšana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemās strādājošiem. Sadarbība ar visām autokredīta iestādēm. Iespējama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pārdod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Modelis: Polo
Gads: 2002
Motora tips: Benzīns
Motora tilpums: 1.2
Nobraukums, km: 177 350

Volvo

20201112-120553-jpg.jpg
11 990 €
Volvo Xc60 Awd 2.4 D5-Dīzelis, 158kw, automātiskā ātrumkārba. A/m pierādāms un pārbaudīts nobraukums. Pirms iegādes veikta automašīnas tehniskā apskate. A/m veiktas visas regulārās tehniskās apkopes, pieejama visa servisa vēsture. Tehniskā apskate un reģistrācija ir cenā. Pirmā reģistrācija 25. 03. 2013. Aprīkojums: Navigācija ar Eiropas un Latvijas karti; Xenona līkumgaismas; LED - Dienasgaismas lukturi; Lietus sensors; Apsildāms priekšējais stikls; Kruīza kontrole, Ādas salons; Sēdekļu apsilde 4gab; Webasto; Parkošanās sensori; Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi; Ādas multifunkcionālā stūre; Stereo CD; MP3; USB; Bluetooth- Hands-free mobīlā telefona brīvroku sistēma; Elektriski regulējami un nolokāmi sānu atpakaļskata spoguļi ar atmiņas funkciju; Salona un sānu atpakaļskata spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju; Awd (4x4) Pilnpiedziņa; Servisa grāmatiņa; Pilns atslēgu komplekts; Un citas ekstras. SIA M Auto Plaza piedāvā: - automašīnu atpirkšanu; - komisijas tirdzniecību; - automašīnu piegādi no Eiropas; Komisijas tirdzniecība Rīgā: - bezmaksas stāvvieta; - bezmaksas reklāma Baltijas un Eiropas autotirdzniecības mājaslapās un soc. tīkolos. Для удобства клиентов мы предлагаем все лизинговые и страховые услуги. Aвтомобиль может быть использован в качестве частичной оплаты нового выбранного автомобиля. Или мы купим вашу машину прямо сейчас. -Ar atvērto līgumu ik pēc 12 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas Auto Kredīta noformēšana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemās strādājošiem. Sadarbība ar visām autokredīta iestādēm. Iespējama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pārdod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Modelis: XC 60
Gads: 2013
Motora tips: Dīzelis
Motora tilpums: 2.4
Nobraukums, km: 288 877
Kopā: 11 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu