Filtri
Apakšrubrika
Valsts
Stāvoklis
MarkaModelis
Tips
Cena
No:
Līdz:
Notīrīt
20210425-102221-jpg.jpg
70 €
Pārdodu urban detour sporta ratiņus, labā stāvoklī. Ratiem viss strādā, priekšā ritenis griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un var nobloķēt. Drošības barjera, drošības siksnas, muguriņa nolaižas guļus stāvoklī. Apakšā liels iepirkumu grozs. Lielās pumpējamās riepas ar gūltņiem izbrauks visus neceļus. Riteņu platums-60 cm, sēdvietas-34 cm. Cena-70 EUR. Varbūt arī par samaksu varu piegādāt. Atrodas Ķengaragā.
20210424-120417-jpg.jpg
125 €
Pārdodu labos Adbor Marsel klasiskos ratus 3-vienā. Autokēslis liekas uz ratu rāmja un nebūs vienmēr jāņem līdzi lielā kūlba, braucot iepirkties. Ratiņi viegli ripo ar šiem lielajiem pumpējamiem riteņiem. Izbrauks visus neceļus un ziemas sniegus. Sēžamdaļu var likt abos virzienos. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs un soma mantām. Par samaksu varbūt varu piegādāt. Cena-125 EUR. Bez autokrēsla-115 EUR. Atrodas Ķengaragā.
20210420-111203-jpg.jpg
95 €
Pārdodu labos Zippy Tutis ratus 3-vienā. Priekšā riteņi grižas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un var nobloķēt. Ratiņi viegli ripo ar šiem lielajiem pumpējamiem riteņiem ar gūltņiem. Izbrauks visus neceļus un ziemas sniegus. Sēžamdaļu var likt abos virzienos. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs, soma mantām, moskītu tīklis un lietusplēve. Riteņu platums-60 cm. Kūlbas iekšpuse-80 cm, sēdvietas platums-34 cm. Par samaksu varbūt varu piegādāt. Cena-95 EUR. Bez autokrēsla-85 EUR. Atrodas Ķengaragā.
20210419-150020-jpg.jpg
125 €
Pārdodu labos Camarelo Sevilla ratus 3-vienā. Autokēslis liekas uz ratu rāmja un nebūs vienmēr jāņem līdzi lielā kūlba, braucot iepirkties. Priekšā riteņi grižas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un var nobloķēt. Ratiņi viegli ripo ar šiem lielajiem pumpējamiem riteņiem ar gūltņiem. Izbrauks visus neceļus un ziemas sniegus. Sēžamdaļu var likt abos virzienos. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs, aiztaisāms ar rāvējslēdzēju. Riteņu platums-61 cm. Kūlbas iekšpuse-82 cm, sēdvietas platums-34 cm. Par samaksu varbūt varu piegādāt. Cena-125 EUR. Bez autokrēsla-115 EUR. Atrodas Ķengaragā.
20210419-133440-jpg.jpg
78 €
Pārdodu Britax B-Smart ratiņus 2-vienā, labā stāvoklī. Priekšā riteņi griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriezties un var nobloķēt. Sēžamdaļa liekas abos virzienos. Labas bremzes . Lielie riteņi ar gūltņiem, izbrauks visus neceļus. Nospiežot pogu, noņemas riteņi. Drošības jostas, drošības barjera. Ļoti viegli vadāmi utt.Rāmis sver-8.5 kg,riteņu platums-65 cm.Kūlba sver-4 kg,garums-80 cm iekšpusē.Sēdvieta sver-3.5 kg,plata-033 cm. Cena tikai 78 EUR. Jā vajag autokrēsliņu, tad +15 EUR. Atrodas Ķengaragā, pie Dienvidu tilta. Par samaksu varbūt varu arī piegādāt.
20210416-163936-jpg.jpg
65 €
Pārdodu Hauck Montana 4S sporta ratiņus, labā stāvoklī. Ratiem viss strādā, priekšā riteņ griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un var nobloķēt. Rokturis paceļas, nolaižas, pēc stūmēja auguma un arī pārliekas uz otru pusi.lai bērns būtu ar seju pret jums un otrādi. Drošības barjera, drošības siksnas, muguriņa nolaižas guļus stāvoklī. Apakšā liels iepirkumu grozs. Labi tas, ka nav pumpējamas riepas, nebūs nekādu problēmu, mūžīgās riepas izbrauks visus neceļus. Riteņu platums-61 cm, sēdvietas-36 cm. Cena-65 EUR. Varbūt arī par samaksu varu piegādāt. Atrodas Ķengaragā.
20210409-143630-jpg.jpg
155 €
Pārdodu Tako Acoustic firmas ratiņus 3-vienā, labā stāvoklī. Autokrēslis neliekas uz ratu rāmja,vajag tad adapterus.. Skaisti klasiskie ratiņi, šajos ratos bērnu var šūpināt kamēr aizmieg un arī braucot patīkami šūpojās, liekās ka paši ripo ar šiem 14 collu lielajiem pumpējamiem riteņiem. Sēžamdaļa liekas abos virzienos. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata-32 cm un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt, ar drošības jostām. Kūlbas garums-80 cm. Super lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus un viegla, mīksta braukšana. Riteņu platums 56 cm. Apakšā liels iepirkumu grozs. Rati labā stāvoklī, nav saplēsti. Komplektā lietusplēve. Cena 155 EUR. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi atrodas Ķengaragā.
20210202-105517-jpg.jpg
205 €
Pārdodu labos Bebecar Stylo klasiskos ratus 3-vienā. Autokēslis liekas uz ratu rāmja un nebūs vienmēr jāņem līdzi lielā kūlba, braucot iepirkties. Ir arī zilā krāsā, jā vajag puikam. Ratiņi viegli ripo ar šiem lielajiem riteņiem. Labi tas, ka riepas nav pumpējamas, nebūs nekādu problēmu, mūžīgās riepas. Izbrauks visus neceļus un ziemas sniegus. Priekšā riteņi grozās un var nobloķēt. Sēžamdaļu var likt abos virzienos. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs. Komplektā lietošanas pamācība, kāju pārsegs, kas der abām daļām. Lietus-saules sargs un lietusplēve. Riteņu platums-54 cm, varēs iebraukt liftos. Kūlbas iekšpuse-80 cm, sēdvietas platums-36 cm. Par samaksu varbūt varu piegādāt. Cena-205 EUR. Bez autokrēsla-190 EUR. Atrodas Ķengaragā.
20210201-111715-jpg.jpg
135 €
Pārdodu Bebetto Solaris ratiņus 2-vienā;labā stāvoklī. Priekšā riteņi griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriezties un var nobloķēt. Sēžamdaļa liekas abos virzienos. Labas bremzes . Lielie pumpējanie riteņi ar gūltņiem, izbrauks visus neceļus. Nospiežot pogu, noņemas riteņi. Drošības jostas, drošības barjera. Apakšā liels iepirkumu soma. Ļoti viegli vadāmi utt. Cena tikai-135 EUR. Jā vajag autokrēsliņu, tad +15 EUR. Atrodas Ķengaragā, pie Dienvidu tilta. Par samaksu varbūt varu arī piegādāt.
koljaska-nov1-jpg.jpg
190 €
Здравствуйте! Продаю новую Зимнюю коляску. Tako 2 в 1, новая, с оригинальным красивым цветом, для девочек, многофункциональная, складная, с отличной проходимостью зимой . Удобная и вместительная для вашей малышки. Продаю последнюю оставшуюся коляску. Коляска сделана из прочного дышащего материала, колба коляски легко снимается и прикрепляется к коляске с разных сторон. Коляска универсальная (2 в 1), механизм "книжка" все части коляски отстёгиваются, 4 колеса, рекомендуемый возраст с рождения, пятиточечные ремни безопасности, капюшон из ткани, надувные колёса, пружинная амортизация, вместительная корзина для покупок, эко-кожа на ручке коляски и на подставке для ножек, центральный тормоз и дождевик. Коляска находится в Риге в Пурвциемсе. Есть вопросы Звоните или пишите смс на телефон, на электронную почту не пишите, я не отвечаю.
20200725-085729-jpg.jpg
145 €
Pārdodu Lonex firmas ratiņus 3-vienā. Autokrēslis neliekas uz ratu rāmja, vajag adapterus. Skaisti klasiskie ratiņi, šajos ratos bērnu var šūpināt kamēr aizmieg un arī braucot patīkami šūpojās, liekās ka paši ripo ar šiem 14 collu lielajiem pumpējamiem riteņiem. Sēžamdaļa liekas abos virzienos. Kūlbu var izmantot kā šūpuli un kūlbā paceļama muguriņa. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata-34 cm un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt, ar drošības jostām. Kūlbas garums-80 cm. Super lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus un viegla, mīksta braukšana. Riteņu platums 58 cm. Apakšā liels iepirkumu grozs. Rati labā stāvoklī, nav saplēsti. Komplektā liela soma, lietusplēve. Cena 145 EUR. Bez autokēsla-135, - Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi atrodas Ķengaragā pie Akropoles.
20200712-144022-jpg.jpg
150 €
Pārdodu Emmaljunga Duo Combi firmas ādas ratiņus 2-vienā. Tikai jumts un kāju pārsegs no drēbes. Skaisti klasiskie ratiņi, šajos ratos bērnu var šūpināt kamēr aizmieg un arī braucot patīkami šūpojās, liekās ka paši ripo ar šiem pumpējamiem lielajiem, platajiem riteņiem. Bet ir arī rāmis ar nepumpējamiem riteņie, varat izvēlēties. Sēžamdaļa liekas abos virzienos. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas domāti ceļiem un neceļiem, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu, noņemas riteņi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata-34 cm un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt, ar drošības jostām. Kūlba-80 cm. Riteņu platums 55 cm. Labas bremzes. Komplektā orģinālā lietusplēve. Cena 150 EUR. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi atrodas Ķengaragā pie Akropoles.
20200710-122813-jpg.jpg
115 €
Pārdošu labos Mamas&Papas 3 riteņu 3-vienā ratiņus.Sēžamdaļu var likt abos virzienos. Autokrēslis liekas uz ratu rāmja un nevajadzēs vienmēr ņemt lielo kūlbu līdzi, braucot iepirkties.Autokrēslis ir ar Isofix . Ritenis priekšā griežas ap savu asi, var pat uz vietas apgriezties un var nobloķēt. Labas bremzes. Lielās riepas izbrauks visus neceļus un labi tas,ka nav pumpējamas rietas,nebūs vienmēr jāpumpē un jāmaina kameras,riepas nenobraucamas. Riteņu platums-64 cm,rāmis sver- tikai 6 kg., kūlbas iekšpuse-74 cm,sver-4.5 kg., sēdvietas platums-32 cm.,sver-3 kg.,autokrēslis sver-3 kg. Apakšā liels iepirkumu grozs.Lietusplēve . Rati ļoti labā stāvoklī.Varēs ielik jebkurā mašīnā.Nospiežot pogu var arī noņemt riteņus. Cena-105 EUR. Par samaksu varu varbūt aizvest. Rati atrodās Ķengaragā pie Akropoles.
20200707-161304-jpg.jpg
65 €
Pārdodu labos Zippy Verdi Sporta ratus labā stāvoklī. Ratiem viss strādā, ir labas bremzes, priekšā riteņi griežas ap savu asi un var pat uzvietas apgriezties, kā arī nobloķējas. Piespiežot pogu var noņemt riteņus. Apakšā liels iepirkumu grozs. Ir kāju pārsegs un došības siksnas. Muguriņu var nolaist guļus stāvoklī utt. Cena-65 EUR. Par samaksu varbūt varu piegādāt,skatoties kur? Atrodas Ķengaragā, blakus Akropolei,pie Dienvidu tilta.
20200108-110337-jpg.jpg
165 €
Pārdodu Lonex firmas ratiņus 3-vienā. Autokrēslis liekas uz ratu rāmja un nebūs vienmēr jāņem lielā kūlba līdzi.Skaisti klasiskie ratiņi, šajos ratos bērnu var šūpināt kamēr aizmieg un arī braucot patīkami šūpojās, liekās ka paši ripo ar šiem 14 collu lielajiem pumpējamiem riteņiem. Sēžamdaļa liekas abos virzienos. Kūlbu var izmantot kā šūpuli un kūlbā paceļama muguriņa. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata-34 cm, sver-3 kg un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt, ar drošības jostām. Kūlbas garums-80 cm, sver-4.5 kg. Super lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus un viegla, mīksta braukšana. Riteņu platums 60 cm, rāmis sver-11 kg. Apakšā liels iepirkumu grozs. Rati labā stāvoklī, nav saplēsti. Komplektā liela soma, lietusplēve, kāju pārsegs, kas der gan kūlbai, gan sēžamdaļai. Cena 185 EUR.Bez autokēsla-165,- Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi atrodas Ķengaragā pie Akropoles.Tel.num.-25387582-
20200107-160214-jpg.jpg
125 €
Pārdodu Kajtex klasiskos eko ādas sporta ratus. Ratiņi viegli ripo ar 14 collas lielajiem riteņiem. Izbrauks visus neceļus un ziemas sniegus. Sēžamdaļu var likt abos virzienos. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs, laiela soma. Par degvielas samaksu varu piegādāt. Cena-125 EUR. Atrodas Ķengaragā.Tel.num.-25387582-
196d58e7-d534-402a-8dfb-e20c9af45758.jpg
165 €
Stabili visurgajeji. Var nonemt otru kolbu un bus rati ar vienu kolbu. Divas regulejamas sezamas dalas un guloša dala. Ja loti vajag varu dot lidzi autokolbinu bebišu.
b069b548-b64c-4931-9db2-b2bbfbc8cddf.jpg
75 €
Labi erti rati 2x1 Visurgajeji Rokturis parliekas no abam pusem, gulama kolba liekasgulus un slipi ir ari sezama dala. Ja loti vajag var lidzi dot no iepriekseja bernina autokreslinu
35 €
Pardodu steidzigi sporta ratus 2 viena kopa ar lietus pleve .Bezmaksas atdosim ratinju matracii
5690c461-0ad2-4e65-b13e-4944ebcdc57d.jpg
180 €
Lietoti Roan Emma rati visurgājēji 2in1. Rati ļoti labi iztur mitrumu, pat lielā lietus laikā ūdens nav izsūcies cauri, bet komplektā ietilpst lietus plēve, garākām pastaigā lietū. Pati un bērns bijām ļoti apmierināti ar šiem ratiem. Ar tiem ir ērti gan pilsētā, gan lauku ceļos un pat neceļos. Ļoti viegli kopjami. Neuztraucos, ja gadījās iebraukt kādā lielākā bedrē vai pārvietoties pa bruģētu ielu, jo amortizācija strādā ļoti labi, kas braucienu mazulim padarīja patīkamu un miegu saldu. Ratus izmantoju gan ziemā, gan vasarā. Vasarā tie neuzkarsa, kā arī papildus ventilācijas atveres neļāva ne bērnam sakarst, ne ratiem, savukārt ziemā tie ļoti labi pildīja siltuma un aizsargvēja funkciju , kā arī pie lieliem mīnusiem ,ratu guļammaiss ideāli tajos iegūla. Komplektā ietilpst: kulba, sēžamā daļa, lietusplēve, matracītis, kāju pārsegs sēžamai daļai. •Rati paredzēti no dzimšanas līdz 3gadu vecumam; •kulbas iekšpusē regulējama muguras daļa 5 pozīcijās; •kulbas iekšpusē ir papildus gaisa cirkulācijai atveramas daļas; •kulbas jumts regulējams 4 pozīcijās; •ratiem ir šūpulīša funkcija, lai mazuli var ieaijāt saldākam miegam; •kulbai iekšējās apmales noņemamas, siltinātas, 100% kokvilna; •sēžamo/sporta daļu var likt abos virzienos, tai regulējama muguras daļa no guļus līdz pilnībā sēdus; •5punktu drošības jostas; •ratiem ir perfekta amortizācija; •tērauda rāmis, kuram ir ērts un funkcionāls grozs, kurā ievietot mantas. Ja vēl kādi jautājumi, droši rakstat, atbildēšu :)
img-20181128-wa0019-jpg.jpg
70 €
Кулба x-lander, подходит для рамы x - pulse и x-move 1-2 раза пользовались, состояние новой, документы, москитка, дождевик в комплекте
Kopā: 21 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu