Filtri
Apakšrubrika
Valsts
Šķirne
Vecums
No:
Līdz:
Cena
No:
Līdz:
Notīrīt
TekstsŠķirneCena
002ced56
Burvīgi 100% vīriešu un sieviešu sfinksa kaķēni Labi ar bērniem un citiem mājdzīvniekiem. ir pārbaudīts, vai ir pārbaudīts tārps un novirzīts veterinārārsts. 3 sievietes 3 vīrieši ir ļoti satriecoši gatavi. Lieliskā stāvoklī, labi ģimenes mīluļi. Visas piešķirtās vancīnas. Šiem kaķēniem ir lieliski marķējumi, kas neliecina par elpošanu vai veselību, tāpēc kaulu struktūra ir fantastiska, kā arī daudzi čempioni asinsritē. Lūdzu, ja jūs interesē piedāvāt šiem kaķēniem labu, jauku kopjošu māju.
Donas sfinkss1 200 €
93b9d0fb
Чистокровные Шотландские котята предлагаются для резервирования, в качестве домашних любимцев. Прямоухая девочка и вислоухий мальчик, красивые окрасы, полностью соответствуют стандарту породы. Звоните, пишите, WhatsApp.
Skotijas kaķis250 €
0f37b581
Символически отдам кошечку которую нашла на улице прошлой осенью, к сожалению жизненные обстоятельства не позволяют остановить её себе. Это очень сложное решение. Я надеюсь что появится ответственый и добрый человек который сможет любить ее и заботица. Ладит с собакоми и детками, супер ласковая и миниатюрная, если гюнадобудит сможем спонсировать её каждый месяц
Citi1 €
5871c6b6
Iespējams rezervēt īpašās krāsas(krēma) meitenīti no sertificētas audzētavas un titulētiem izstāžu vecākiem, mājas mīluļa statusā. Pie nākamajiem saimniekiem būs gatava doties attārpota, vakcinēta, ar pasīti un līgumu janvāra pirmajā pusē. Foto un video augšanas gaitā. Pēdējos foto redzami tēvs un māte. Ja ir interese, vairāk info rakstot e pastā, zvanot vai wacapā.
Britu īsspalvainais kaķis250 €
Kopā: 4 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu