Filtri
Apakšrubrika
Valsts
Šķirne
Vecums
No:
Līdz:
Cena
No:
Līdz:
Notīrīt
TekstsŠķirneCena
646aabdd
Mazi, mīļi, takšu kucēni, kas dzimuši 30 martā, meklē mīļus un gādīgus saimniekus. Mamma-melna, Tētis arī melns. Ļoti labi ciltsraksti. Labi medību instinkti un būs arī uzticīgi mājas zvani un sargātāji. Mamma-Latvijas, Baltijas un daudzu Eiropas valstu čempione, Tētis-arī ar tituliem. Ir sakārtotas kucēnu pases un ir potēti, čipoti. Kucēni ir mīļi audzināti, kustīgi un ļoti dzīvespriecīgi.
Taksis400 €
5a20dee0
Labākās asins līnijas zilais Stafordšīras bulterjers. Šie kucēni tiks socializēti ar citiem suņiem un bērniem. Viņi tiks mikročipēti, tārpināti, blusoti, viņiem būs 5 nedēļas bezmaksas apdrošināšana, uzlabots 5 paaudzes ciltsgrāmatas sertifikāts un pirmās injekcijas. ieteikumi par uzturu un palīdzības un atbalsta dzīves laiks, ja nepieciešams. Ir pilnīgi sagaidāms, ka interese par šiem izcilajiem kucēniem būs ievērojama, pateicoties viņu lieliskajām asins līnijām.
Stafordšīras bulterjers1 000 €
a3100ee0
Pieejami satriecoši T-cup Maltas kucēni Maltas kucēni vīriešiem un sievietēm mājdzīvnieku mīļotājiem. Viņi ir 12 nedēļas veci, veterinārārsts ir pārbaudīts, ir attārpots un viņiem ir visi veterinārārstu uzskaites dati. Mūsu kucēni ir labi apmācīti un ļoti socializēti. Kucēni nāk ar reģistrācijas dokumentiem un veselības garantiju
Maltas bišons500 €
c4eb5ef4
glīti franču buldogi Kucēni ir ieguvuši visus šāvienus, viņiem ir izcils temperaments, labi ciltsraksti, atšķirti, vakcinēti, kopti, māja salauzta. Visi dokumenti pievienoti. Tie ir AKC un CKC, kas reģistrēti ar iedzimtu veselības garantiju gadā. Lūdzu, atsūtiet mums tekstu vai e-pastu, izmantojot tālāk norādīto adresi, lai iegūtu plašāku informāciju, paldies.
Franču buldogs1 000 €
ca1976b2
Reģistrēti dobermaņa kucēni. dobermana kucēni no piecu paaudžu līnijas. Nekādi izdevumi nesaudzēja šo apbrīnojamo ģimenes mīluļu audzēšanu, audzējot temperamentu ap bērniem, zirgiem un daudziem cilvēkiem. Pārpilni izturējās pret labāko uzturu. Mani kucēni tiek socializēti, gan savās vietās, gan dažādos apstākļos. Tiks veikta pirmā vakcinācija, mikroshēma un veselības pārbaude. Tikai ieinteresētās personas var sazināties pa e-pastu vai WhatsApp
Dobermanis500 €
9522c4a4
Skaisti dalmāciešu kucēni Visi mazuļi pametīs arī lielu kucēnu paciņu ar ēdienu, Gultas, segas, dažas rotaļlietas, košļenes, mīlo rotaļu lācīti un daudz ko citu. viņiem būs arī kopšanas lapa, kurā aprakstīta viņu ikdienas gaita. viņus arī pārbaudīs veterinārārsts un viņiem tiks veikta pirmā vakcinācija, viņi būs atjaunināti, aizbēguši un arī mikročipēti.
Dalmācietis400 €
7ef332d2
Čivava kucēns viņi saņem daudz individuālas mīlestības un uzmanības. viņi nekad netiek atstāti vieni un saņem vislabāko aprūpi. Mēs ļoti lepojamies ar saviem mājdzīvniekiem. Mēs ļoti lepojamies ar saviem satriecošajiem suņiem un izcilajiem apstākļiem, kādos mūsu suņi tiek turēti. mūsu kucēni ir pieraduši pie trokšņiem un ikdienas aktivitātes mājās.
Čivava400 €
a7fb176a
Krāšņs kavaliera karaļa Šarla spaniels. pieejami zēni un meitenes. kucēni ir tārpi un vakcinēti, mikročipēti un reģistrēti, un tie arī tiek novadīti. audzinot šos mazuļus, nekas nav runāts. viņi ir ļoti draudzīgi un dodas prom. kucēniem vajadzētu pilnībā izaugt no 8 līdz 10 collām. viņiem ir arī mētelis, kas neizklīst. tāpēc tie var būt piemēroti cilvēkiem ar alerģiju. lai iegūtu vairāk informācijas, nevilcinieties.
Kavaliera karaļa Čārlza spaniels400 €
1098c247
Skaisti Borderkollija kucēni Melni / balti Pieejami 3 zēnu un 3 meiteņu kolliji. mikročipēti un atjaunināti.
Borderkollijs400 €
50c46453
Pieejami skaisti bīglu kucēni Apdullināti reģistrētu bīgļu mazuļu pakaiši. Trīskrāsu. Šie kucēni ir audzināti mūsu ģimenē ar visu mūsu uzmanību. Tie ir pareizi sastādīti, un pašlaik tie tiek atšķirti no labākajiem ēdieniem. Viņi ir gatavi un nāks pie veterinārārsta, 1. injekcija, 5. paaudzes ciltsraksti, kucēna sega un daži ēdieni, lai jūs sāktu.
Bīgls350 €
Kopā: 27 Ieraksti
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nākamā
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu