SIA "Auto Universs"

Контакты
Рабочее время
Пн.09:0018:00
Вт.09:0018:00
Ср.09:0018:00
Чт.09:0018:00
Пт.09:0018:00
Сб.09:0016:00
Вс.09:0014:00
Карта
Описание
SIA
Automobiļu un citu vieglo transportlīdzekļu pārdošana
Изображения
Данная информация не была предоставлена
Отправить сообщение
Отправить

Объявления от SIA "Auto Universs"

Audi

1-190.jpg
2 750 €
Tikko ievests no Holandes, izdevīgs Līzings bez pirmās iemaksas, 1.9Tdi 85kW, 5 ātrumi, Kruīzkontrole, klimatkontrole, elektriski logu pacēlāji, Ļoti ekonomisks un dinamisks auto 4, 5-6L/100km, Papildus ieguldījumus neprasa, pilns atslēgu un piederumu komplekts, Auto nav cietis negadījumos, nav rūsas vai pārkrāsotu detaļu, Pārbaudīts un sagatavots tehniskajai apskatei. Līzinga noformēšana uz vietas bez komisijas maksas, arī bez pirmās iemaksas. Auto teicamā tehniskā un vizuālā kārtībā, Pilnībā sagatavots tehniskajai apskatei, Uz vietas iespējams apskatīt uz pacēlāja. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: A4
Год: 2004
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 1.9
Пробег, км: 234 567
0-jpg-2.jpg
3 250 €
Izdevīgs līzings bez pirmās iemaksas un noformēšanas maksas, Audi A3 Ambition, Jauna TA, 2, 0Tdi 103kW, 6 ātrumi, Sēdekļu apsilde, Teicamā tehniskā un vizuālā kārtībā. Ļoti ekonomisks un dinamisks 5L/100km, Klimatkontrole, kruīzkontrole Labas M+S riepas, pilns atslēgu un instrumentu komplekts. Uz vietas iespējams apskatīt uz pacēlāja. - Līzinga noformēšana uz vietas stundas laikā. - Dažādi līzinga risinājumi (arī bez pirmās iemaksas) - piemeklēsim tieši Jums izdevīgāko. - Līzings arī ar pabojātu kredīta vēsturi. - Sadarbojamies ar visām līzinga kompānijām un bankām. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Regulāras auto piegādes no Eiropas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: A3
Год: 2005
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 303 513

Mercedes-Benz

0-jpg-3.jpg
5 990 €
Cenā iekļauts Pvn 21%, Tikko ievests no Holandes, piereģistrēts Latvijā, Līzings bez pirmās iemaksas, 2, 2Cdi 100kW, Avantgarde, Automāts - 6 ātrumi, Panorāmas lūka, Klimatkontrole, kruīzkontrole, 4 elektriski logu pacēlāji, Xenon, LCD/NAVI, Eleklriski regulējami un apsildāmi sēdekļi utt. Izbīdāms sakabes āķis, Ļoti ekonomisks un dinamisks auto, Papildus ieguldījumus neprasa, pilns atslēgu un piederumu komplekts, Auto nav cietis negadījumos, nav rūsas vai pārkrāsotu detaļu, Pārbaudīts un sagatavots tehniskajai apskatei, komplektā labas M+S riepas. Līzinga noformēšana uz vietas bez komisijas maksas, arī bez pirmās iemaksas. Auto lieliskā tehniskā un vizuālā kārtībā, Garantēta TA, iespējama reģistrācija CSDD un TA pircēja klātbūtnē. Uz vietas iespējams apskatīt uz pacēlāja. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: E-класс
Год: 2007
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.2
Пробег, км: 234 440
2-jpg-918.jpg
8 250 €
Cenā iekļauts Pvn 21 %, Tikko ievests no Holandes, Līzings bez pirmās iemaksas, 3, 0Cdi V6 165kW, 4X4, AMG diski un bampera apdare, Harman Kardon akkustiskā sistēma, sēdekļu apsilde, LCD/NAVI/DVD+Changer, Eleklriski regulējami un apsildāmi sēdekļi utt. Jauni amortizatori, jauni bremžu diski, Papildus ieguldījumus neprasa, pilns atslēgu un piederumu komplekts, Auto nav cietis negadījumos, Teicamā tehniskā un vizuālā kārtībā, TA izieta bez airādījumiem. Līzinga noformēšana uz vietas bez komisijas maksas, arī bez pirmās iemaksas. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: ML-класс
Год: 2007
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 3.0
Пробег, км: 224 341

Volkswagen

1-jpg-921.jpg
7 450 €
4 Motion (4X4) ar bloķēšanu, Garā bāze, Autonomā apsilde, Izdevīgs Līzings bez pirmās iemaksas - bez noformēšanas maksas, Divas salona apsildes, klimatkontrole arī aizmugurē, Kruīzkontrole, parkošanās sensori, Labas M+S riepas, Ļoti kopts un glīts auto, Tikko piereģistrēts un izieta TA, Latvijā nav ekspluatēts, papildus ieguldījumus neprasa. Auto lieliskā tehniskā un vizuālā kārtībā, Uz vietas iespējams apskatīt uz pacēlāja. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: Caravelle
Год: 2008
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.5
Пробег, км: 243 730
1-jpg-916.jpg
5 790 €
Tikko ievests no Holandes, piereģistrēts Latvijā, Līzings bez pirmās iemaksas, 3.0 Tdi 165Kw, Bez Pneimo, 4X4, Xenon, Apsildāmi, elektriski regulējami sēdekļi, Klimatkontrole, kruīzkontrole, 4 elektriski logu pacēlāji, LCD/DVD/NAVI, noņemams sakabes āķis, Pilns atslēgu un piederumu komplekts. Līzinga noformēšana uz vietas bez komisijas maksas, arī bez pirmās iemaksas. Auto teicamā tehniskā un vizuālā kārtībā, Garantēta TA, iespējama reģistrācija CSDD un TA pircēja klātbūtnē. Uz vietas iespējams apskatīt uz pacēlāja. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: Touareg
Год: 2005
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 3.0
Пробег, км: 234 913
1-jpg-914.jpg
1 950 €
Līzinga noformēšana uz vietas bez komisijas maksas, arī bez pirmās iemaksas. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: Passat
Год: 2003
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 1.9
Пробег, км: 0

Volvo

1-189.jpg
7 450 €
Tikko ievests no Holandes, izdevīgs Līzings bez pirmās iemaksas, 2, 4 D5 Awd Summum, Adaptīvā kruīzkontrole, distances kontrole, Avārijas bremzēšanas sistēma, pakešu stikli ar pretūdens pārklājumu, Sēdekļu apsilde ar ventilāciju un atmiņu, Elektriski atverams-aizverams bagāžas nodalījums, Key'Less'Go sistēma, USB/AUX ieejas, Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē, Pilns atslēgu un instrumentu komplekts, Piereģistrēts un izieta TA bez aizrādījumiem. Līzinga noformēšana uz vietas bez komisijas maksas, arī bez pirmās iemaksas. Auto teicamā tehniskā un vizuālā kārtībā, Uz vietas iespējams apskatīt uz pacēlāja. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: XC 70
Год: 2007
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.4
Пробег, км: 207 997
1-jpg-918.jpg
2 650 €
Tikko ievests no Holandes, Līzings bez pirmās iemaksas, 2.4D5 120kW, Navigācija, sakabes āķis, Klimatkontrole, kruīzkontrole, 4 elektriski logu pacēlāji, Papildus ieguldījumus neprasa, pilns atslēgu un piederumu komplekts, Ļoti ekonomisks un dinamisks, kopts un labi saglabāts auto. Līzinga noformēšana uz vietas bez komisijas maksas, arī bez pirmās iemaksas. Auto teicamā tehniskā un vizuālā kārtībā, Garantēta TA, iespējama reģistrācija CSDD un TA pircēja klātbūtnē. Uz vietas iespējams apskatīt uz pacēlāja. Pieteikties līzingam iespējams arī attālināti mājaslapā, spiežot "apskatīties". Var mainīt, Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas. Lūdzu, iepriekš zvanīt pa norādīto tālruni, lai vienotos par automašīnas apskatīšanas laiku.
Модель: V70
Год: 2004
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.4
Пробег, км: 240 723
Всего: 12 Записи
Мы используем cookie-файлы, которые помогают нам обеспечить удобные и безопасные для посетителей условия пользования сайтом. Узнать больше
Я согласен