SIA L and R Auto

Контакты
Tukuma nov. Slapmes pag. “Kalnakrastiņi” +37120620086 info@landrauto.lv http://www.landrauto.lv/
Рабочее время
Пн.09:0017:00
Вт.09:0017:00
Ср.09:0017:00
Чт.09:0017:00
Пт.09:0017:00
Сб.09:0015:00
Вс. -
Карта
Описание
SIA L and R Auto
SIA „L and R auto” ir dibināts 2012.gada 21.oktobrī, lai gan savu darbību ar automašīnu tirdzniecību esam aizsākuši krietni vien agrāk.
Piedāvājam mazlietotu un lietotu automašīnu plašu klāstu, kuras galvenokārt ir importētas no Vācijas. Palīdzēsim Jums izvēlēties sev vispiemērotāko automašīnu, salīdzinot un izvērtējot, dažādu auto modeļu priekšrocības un cenas.
Изображения
Данная информация не была предоставлена
Отправить сообщение
Отправить

Объявления от SIA L and R Auto

Audi

1-jpg-443.jpg
9 400 €
Pārdod vai Maina Audi A6 Allroad 2.7Tdi Quattro 140kw/190zs Pirmā reģistrācija 04.03.2011. No Vācijas Aprīkojums: -Pneimatiskā balstiekārta -Vieglmetāla diski R17 -Melns ādas/alacantra recaro salons -Apsildāmi krēsli -Daudzfunkcionāla S-line ādas stūre -Kruīza kontrole -Klimata kontrole -Borta dators -Navigācija ar ES kartēm -DSP audio sistēma -El. izlaižams piekabes āķis -Quattro pilnpiedziņa -Bi-xenon gaismas -Coming home/leaving home gaismas -LED dienasgaitas gaismas -Audio CD, 2x SD, CD changer -Tonēti aizmugurējie logi -Jumta reliņi -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Lietus sensors -Miglas optika -Parkošanās sensori -Bluetooth savienojums telefonam -Pilns atslēgu komplekts -Pilna servisa vēsture Cena norādīta ar reģistrāciju un TA Vairāk informācijas par konkrēto automašīnu Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: A6 ALLROAD
Год: 2011
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.7
Пробег, км: 258 624
1-jpg-442.jpg
7 999 €
Pārdod vai Maina Audi A6 Avant 2.0Tdi Mehānika Facelift Pirmā reģistrācija 30.11.2010. No Vācijas Aprīkojums: -Vieglmetāla diski R17 -Melns ādas recaro salons -El. regulējami krēsli -Apsildāmi krēsli -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Kruīza kontrole -Klimata kontrole -Borta dators -Navigācija ar ES kartēm -Bose audio sistēma -Noņemams piekabes āķis -Bi-xenon gaismas -Coming home/leaving home gaismas -LED dienasgaitas gaismas -Audio CD, 2x SD, -Tonēti aizmugurējie logi -Jumta reliņi -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi spoguļi -Lietus sensors -Miglas optika -Parkošanās sensori -Bluetooth savienojums telefonam -Pilna servisa vēsture -Pilns atslēgu komplekts Sīkāku informāciju par šo konkrēto automašīnu Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: A6
Год: 2010
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 208 076
1-jpg-438.jpg
9 700 €
Pārdod vai Maina Audi A4 2.0Tdi Quattro 130kw “Ambition” Pirmā reģistrācija 06.06.2012. No Vācijas Aprīkojums: -Tālo gaismu asistents -DSP audio sistēma -Riepu spiediena kontrole -Bluetooth savienojums telefonam -Bluetooth savienojums audio straumēšanai -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Miglas optika -Jumta reliņi -Vieglmetāla diski R18 -Mehāniskā ātrumkārba 6 ātrumi -Borta dators -Auto start/stop -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē -Priekšējo krēslu apsilde -Audio CD, USB, SD x2 -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -El. regulējami logi x4 -Recaro salons -Tonēti aizmugurējie logi -Pilna servisa vēsture no Audi -Pilns atslēgu komplekts Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet mūsu mājas lapā Automašīna piereģistrēta nomaksāti nodokļi un izieta jauna TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna izcilā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: A4
Год: 2012
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 277 104
1-jpg-436.jpg
8 390 €
Pārdod vai Maina Audi A3 Cabriolet 2.0Tdi "Attraction" 103kw Pirmā reģistrācija 25.04.2012. No Vācijas Aprīkojums: -Led dienas gaistas gaismas -Bi-Xenon gaismas -Miglas optika -Sarkans recaro ādas salons -Klimata kontrole -Borta dators -Navigācija ar ES kartēm -Mehāniskā ātrumkārba 6 ātrumi -El. regulējami logi -El. regulējami spoguļi ar apsildi un pretapžilbināšanas funkciju -Vieglmetāla diski R16 -Apsildāmi krēsli -Daudzfunkionāla ādas stūre -Auto start/stop funkcija -Lietus sensors -Audio DSP -SD karšu slots -Vēja siets -Parkošanās sensori aizmugurē -Comig home/Leaving home gaismas -Pilna servisa vēsture -Pilns atslēgu komplekts Sīkāku informāciju par šo konkrēto automašīnu Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: A3
Год: 2012
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 197 471

BMW

img-8703-1280x853-jpg.jpg
5 999 €
Pārdod vai Maina BMW 330d 170kw Pirmā reģistrācija 18.07.2007. No Vācijas Aprīkojums: -Navigācija -Recaro salons -Vieglmetāla diski R17 -Jumta reliņi -Adaptīvas Bi-Xenon gaismas -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Borta dators -Klimata kontrole -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi un noliecami spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Tonēti aizmugurējie logi -Bluetooth savienojums telefonam -Cd changer -Kruīza kontrole -Slēpju soma -BMW Assist -BMW teleserviss -Keyless Go komforta atslēga -Lietus sensors -Tālo gaismu asistents -Dienas gaitas lukturi -Coming home/Leaving home gaismas -Pilna servisa vēsture Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet mūsu mājas lapā Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: 3-я серия
Год: 2007
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 3.0
Пробег, км: 230 300
img-8947-1280x853-jpg.jpg
5 700 €
Pārdod vai Maina BMW 320d 130kw Automāts Pirmā reģistrācija 30.09.2008. No Vācijas Aprīkojums: -Navigācija -Vieglmetāla diski R17 -Jumta reliņi -Bi-Xenon gaismas -Parkošanās sensori -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Borta dators -Klimata kontrole -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi un noliecami spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Tonēti aizmugurējie logi -Bluetooth savienojums telefonam -Cd changer -Kruīza kontrole -BMW Assist -BMW teleserviss -Lietus sensors -Dienas gaitas lukturi -Coming home/Leaving home gaismas -Pilna servisa vēsture -Pilns atslēgu komplekts Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: 3-я серия
Год: 2008
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 251 000
img-9057-1280x853-jpg.jpg
8 100 €
Pārdod vai Maina BMW 335d 210kw/286zs Pirmā reģistrācija 20.04.2007. No Vācijas Aprīkojums: -Melns ādas recaro salons -BMW Assist -Navigācija -El. regulējami krēsli -Slēpju soma -Vieglmetāla diski R18 -BMW online serviss -Jumta reliņi -Adaptīvas Bi-Xenon gaismas -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Borta dators -Klimata kontrole -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi un noliecami spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Tonēti aizmugurējie logi -Bluetooth savienojums telefonam -Cd changer -Kruīza kontrole -Lietus sensors -Tālo gaismu asistents -Dienas gaitas lukturi -Coming home/Leaving home gaismas -Pilns atslēgu komplekts -Pilna servisa vēsture Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: 3-я серия
Год: 2007
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 3.0
Пробег, км: 259 400
img-9228-1280x853-jpg.jpg
7 600 €
Pārdod vai Maina BMW 530d 173kw Steptronic Pirmā reģistrācija 07.03.2008. No Vācijas Aprīkojums: -Brūns Komforta ādas salons -Kruīza kontrole -Jumta reliņi -Daudzfunkcionāla stūre -Borta dators -BMW online -BMW assist -BMW teleserviss -Slēpju soma -Apsildāmi priekšējie krēsli -Apsildāmi aizmugurējie krēsli -El. regulējami logi x4 -El. regulējama stūre -El. regulējami krēsli ar atmiņu -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Bi-Xenon adaptīvās gaismas -Coming home/Leaving home gaismas -Automātiskā ātrumkārba -Salona apdare Fine wood trim -Klimata kontrole -Navigācija -HiFi audio sistēma -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē -Vieglmetāla diski R17 -Cd changer -Lietus sensors -Automātiskās gaismas -Miglas optika -Pilns atslēgu komplekts Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet ieejot mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: 5-я серия
Год: 2008
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 3.0
Пробег, км: 230 000
img-9384-1280x853-jpg.jpg
14 400 €
Pārdod vai Maina BMW X3 3.0d xDrive 190kw Pirmā reģistrācija 20.05.2012. No Vācijas Aprīkojums: -Navigācija -Kruīza kontrole ar bremzēšanas funkciju -Līniju asistents -Stikla panorāmas lūka -Apsildāmi krēsli priekšā -Apsildāmi krēsli aizmugurē -Melns ādas salons -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Miglas optika -Bixenon gaismas -Braukšanas režīmu maiņa -Bremžu enerģijas reģenerācija -Zīmju atpazīšanas funkcija -Dienas gaitas gaismas -Coming home/Leaving home gaismas -Auto start/stop -Jumta reliņi -Atpakaļskata kamera -Automātiskā ātrumkārba 8 ātrumi -Klimata kontrole -El. regulējami logi x4 -El. regulējami un apsildāmi spoguļi -Lietus sensors -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē -Bluetooth savienojums telefonam -Bluetooth audio straumēšana -HiFi audio sistēma -BMW assist -BMW online -Tonēti aizmugurējie logi -Pilns atslēgu komplekts Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet ieejot mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: X3
Год: 2012
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 3.0
Пробег, км: 210 000
img-9138-1280x853-700x450-jpg-1.jpg
17 200 €
Pārdod vai Maina BMW 530d Luxury Line Sportautomatic 190kw Pirmā reģistrācija 24.06.2014. No Vācijas Aprīkojums: -Sophirgrau brilliantefekt metallic krāsojums -Daudzfunkcionāla ādas sūre -Melns ādas salons -Signalizācija -El. regulējami krēsli -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar atmiņu un pretapžilbināšanas funkciju -El. regulējami logi x4 -El. atverams/aizverams bagāžas nodalījums -Komforta atslēga -Jumta reliņi -Tonēti aizmugurējie logi -Isofix stiprinājumi -Apsildemi krēsli priekšā -Bremžu reģenerācijas sistēma -Priekšējo lukturu mazgātāji -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē ar vizuālo skatu displejā -Lietus sensors -Adaptīvās Bi-Xenon gaismas -Dienas gaitas lukturi -Automātiskās gaismas -Coming home/Leaving home gaismas -Kruīza kontrole -HiFi System Professional DSP -Gaismu pakete -Nolokāmi aizmugurējie krēsli -Profesionālā navigācijas sistēma -Braukšanas režīmu maiņa -BMW aissist -BMW teleserviss -Music interface priekš Smartphone -Bluetooth un USB savienojums -LED miglas optika -Vieglmetāla diski R19 -Riepu spiediena kontrole -Pilna servisa vēsture no BMW Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet ieejot mūsu mājas lapā Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: 5-я серия
Год: 2014
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 3.0
Пробег, км: 278 000

Ford

1-jpg-450.jpg
5 999 €
Pārdod vai Maina Ford S-Max 2.0Tdci 7 vietas 103kw Powershift "Titanium" Pirmā reģistrācija 19.08.2009. No Vācijas Aprīkojums: -Bixenon gaismas -Navigācija -Ford Converse+ displejs -Riepu spiediena kontrole -Klimata kontrole -Adaptīvās līkumu gaismas -Miglas optika -Automātiskā ātrukārba 6 ātrumi -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Apsildāmi krēsli -Noņemams piekabes āķis -Lietus sensors -Borta dators -Kruīza kontrole -Vieglmetāla diski -Apsildāms priekšējais stikls -Tonēti aizmugurējie logi -Pilns atslēgu komplekts -Pilna servisa vēsture Vairāk informāciju par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un TA Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: S-Max
Год: 2009
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 261 055

Opel

1-jpg-449.jpg
6 990 €
Pārdod vai Maina Opel Corsa 1.4i 55kw Pirmā reģistrācija 21.04.2015. Pirkta jauna Latvijā Aprīkojums: -Gaisa kondicionētājs -El. regulējami logi -El. regulējami spoguļi ar apsildi -Borta dators -Audio CD, Mp3, USB -Gaisa drošības spilveni -Tonēti aizmugurējie logi -Vieglmetāla diski R16 ar ļoti labām riepām -Dienas gaitas gaismas -Daudzfunkcionāla stūre -Pilna servisa vēsture -Pilns atslēgu komplekts -Tikko izieta jauna Tehniskā apskate bez aizrādījumiem Sīkāku informāciju par šo konkrēto automašīnu Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā Automašīna noņemta no uzskaites un var iegādāties jebkurā laikā Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna izcilā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: Corsa
Год: 2015
Тип топлива: Бензин
Двигатель: 1.4
Пробег, км: 139 496

Škoda

1-jpg-447.jpg
7 490 €
Pārdod vai Maina Škoda Octavia Vrs 2. 0Tdi 125kw Pirmā reģistrācija 24.11.2010. No Vācijas Aprīkojums: -Bi-Xenon gaismas -LED dienas gaitas lukturi -Caming home/leaving home gaismas -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Lietus sensors -Melni griesti -Miglas optika -Automātiskā ātrumkārba 6 ātrumi -Melns recaro ādas/alacantra salons -Klimata kontrole -Parkošanās sensori -Riepu spiediena kontrole -Vieglmetāla diski R17 -Tonēti aizmugurējie logi -Adaptīvās līkumgaismas -Uzlabota skaņas sistēma -Jumta reliņi -Borta dators -Kruīza kontrole -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Bluetooth savienojums telefonam -Pilns atslēgu komplekts Sīkāku informāciju par šo konkrēto automašīnu Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā Automašīna noņemta no uzskaites un var iegādāties jebkurā jums vēlamā laikā Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: Octavia
Год: 2010
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 193 263

Toyota

1-jpg-448.jpg
5 990 €
Pārdod vai Maina Toyota Rav4 2.2D-Cat 130kw "Executive" Mehānika Pirmā reģistrācija 11.08.2006. No Vācijas Aprīkojums: -Noņemams piekabes āķis -Melns ādas salons -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Kruīza kontrole -Audio Cd, Mp3, AUX, USB -Miglas optika -El. regulējams vadītāja krēsls -El. apsildāmi krēsli -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi un noliecami spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Lietus sensors -Borta dators -Tonēti aizmugurējie logi -Keyless Go konforta atslēga -Vieglmetāla diski -Mehāniskā ātrumkārba 6 ātrumi -Pilnpiedziņa 4x4 -Klimata kontrole -Pilns atslēgu komplekts -Pilna servisa vēsture Vairāk informāciju par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: Rav 4
Год: 2006
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.2
Пробег, км: 236 765

Volkswagen

1-jpg-445.jpg
6 500 €
Pārdod vai Maina VW Caddy Life 1.9Tdi 77kw "Style" Dsg Pirmā reģistrācija 10.09.2010. No Vācijas Aprīkojums: -Klimata kontrole -Borta dators -Kruīza kontrole -Lietus sensors -Automātiskās gaismas -Coming home/Leaving home gaismas -Miglas optika -Parkošanās sensori -Noņemams piekabes āķis -Tonēti aizmugurējie logi -5 durvis -Ādas stūre -Apsildāmi krēsli -Audio CD -Automātiskā ātrumkārba 6 ātrumi -El. regulējami logi -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Pilna servisa vēsture (pēdējā apkope pie 196 220) Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet ieejot mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna izcilā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: Caddy
Год: 2010
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 1.9
Пробег, км: 205 169
1-jpg-441.jpg
9 400 €
Pārdod vai Maina VW Passat CC 2.0Tdi Sportline 125kw Pirmā reģistrācija 01.07.2009. No Vācijas Aprīkojums: -Brūns ādas salons -Bi-Xenon gaismas -Navigācija -DCC balstiekārtas vadība -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē -Lietus sensors -Tonēti aizmugurējie logi -Aizmugurējā loga saules sargs (štorka) -Apsildāmi krēsli -Auto Hold -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi un noliecami spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -El. regulējami krēsli ar atmiņu -Audio CD, USB, Aux, SD -Coming home/Leaving home gaismas -Dienas gaitas lukturi -Pagriezienu gaismas -Vieglmetāla diski R18 -Automatiskā ātrumkārba DSG 6 ātrumi -Borta dators -Klimata kontrole -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Salona koka apdare -Miglas optika -Noņemams piekabes āķis -Kruīza kontrole -Bluetooth savienojums telefonam -Riepu spiediena kontrole -Pilns atslēgu komplekts -Pilna servisa vēsture Sīkāku informāciju par šo konkrēto automašīnu Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un jaunu TA Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: Passat CC
Год: 2009
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 208 680
2-jpg-437.jpg
6 200 €
Pārdod vai Maina VW Golf 6 2.0Tdi 103kw "Style" Pirmā reģistrācija 14.05.2012. No Vācijas Aprīkojums: -Adaptīvās Bi Xenon gaismas -Zamšādas salona apdare -Pagriezienu gaismas -Vieglmetāla diski R16 -Mehāniskā ātrumkārba 6 ātrumi -Tonēti aizmugurējie logi -Tālo gaismu asistents -Bluetooth audio strumēšana -Kruīza kontrole -Borta dators -Klimata kontrole -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē -Bluetooth savienojums telefonam -Hroma pakete -Jumta reliņi -El. regulējami logi x4 -El regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Daudzfunkcionāla ādas stūre -Apsildāmi krēsli -Pilns atslēgu komplekts Vairāk informāciju par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet ieejot mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un TA Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: Golf
Год: 2012
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 210 632
1-jpg-439.jpg
10 700 €
Pārdod vai Maina VW Tiguan “Sport” Facelift 2.0Tdi 103kw Pirmā reģistrācija 16.12.2013. No Vācijas Aprīkojums: -Brūna metālika -Regulējama balstiekārta DCC -Tonēti aizmugurējie logi -Audio CD, AUX -Bluetooth audio savienojums -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -El. regulējami logi x4 -Pakrošanās sensori -Keyless Go komforta atslēga -Signalizācija -Auto start/stop sistēma -Vieglmetāla diski R18 -Kruīza kontrole -Klimata kontrole -Coming home/leaving home gaismas -Automātiskās gaismas -Jumta reliņi -Riepu spiediena kontrole -Auto Hold funkcija -Bluetooth savienojums telefonam -Miglas lukturi -Mehāniskā ātrumkārba 6 ātrumi -Lietus sensors -Webasto autonomā apsilde ar tālvadibu -Isofix stiprinājumi -Daudzfunkcionāla stūre ar ādas apdari -Pilns atslēgu komplekts -Servisa grāmatiņa Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar reģistrāciju un TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: Tiguan
Год: 2013
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 262 929

Volvo

2-jpg-442.jpg
10 800 €
Pārdod vai Maina Volvo V40 2.0D2 88kw "Summum" Pirmā reģistrācija 22.05.2015. No Vācijas Aprīkojums: -Tumši brūns ādas salons -Līniju asistents -Aklās zonas asistents -Distances asistents -Tālo gaismu aisitents -Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē -Lietus sensors -Bi Xenon gaismas -Led dienas gaitas lukturi -Coming home/Leaving home gaismas -Tonēti aizmugurējie logi -Klimata kontrole -Kruīza kontrole -Vieglmetāla diski R16 -Apsildāmi krēsli -Auto start/stop sistēma -Interneta savienojums -Bluetooth savienojums telefonam -Bluetooth audio straumēšana -Parkošanās asistents -Navigācija ar ES kartēm -Automātiskā ātrumkārba 6 ātrumi -Digitālais instrumentu panelis -Daudzfunkcionāla ādas stūre -El. regulējami logi x4 -El. regulējami, apsildāmi spoguļi ar pretapžilbināšanas funkciju -Zīmju atpazīšanas funkcija -Apsildāms priekšējais stikls -Pilns atslēgu komplekts -Pilna servisa vēsture no Volvo Vairāk par konkrēto automašīnu Jūs uzzināsiet mūsu mājas lapā Cena norādīta ar PVN 21% Cena norādīta ar reģistrāciju un TA Pie mums var atbraukt ierakstot Waze L and R auto Automašīna teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī Iespējams līzings / maiņa pret lētāku automašīnu. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Automašīna apskatāma uz šosejas Rīga-Tukums-Ventspils pretī pagriezienam uz “Jūrmala Airport” Vairāk bildes no automašīnas mūsu mājas lapā Palīdzēsim nokārtot līzingu 1 stundas laikā. Ņemot līzingu līdz 8000eiro nav nepieciešama Kasko apdrošināšana, automašīna būs bez komercķīlas un nebūs jāaprīko ar papildus signalizācijām. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja samaksa par jauno auto. Iespējams nokārtot līzingu ar sabojātu kredītvēsturi un bez oficiālas darba vietas. Pirmā iemaksa sākot ar 0%.
Модель: V40
Год: 2015
Тип топлива: Дизель
Двигатель: 2.0
Пробег, км: 218 750
Всего: 19 Записи
Мы используем cookie-файлы, которые помогают нам обеспечить удобные и безопасные для посетителей условия пользования сайтом. Узнать больше
Я согласен