SIA OXY HR

Kontakti
Tērbatas iela 74a, Rīga, Latvija, LV-1001 +37124202425 cv@oxyhr.eu http://www.oxyhr.eu
Darba laiks
P.08:0017:00
O.08:0017:00
T.08:0017:00
C.08:0017:00
P.08:0017:00
S. -
Sv. -
Karte
Apraksts
SIA OXY HR
Personāla atlases un nomas uzņēmums OXY HR SIA savu darbību uzsāka 2015 gadā. Kopš tā brīža uzņēmums kļuvis par nozīmīgu ilgtermiņa personāla atlases partneri daudziem atpazīstamiem un sevi pierādījušiem lokāla un starptautiska mēroga uzņēmumiem. Uzkrātā pieredze un izpratne par konkrētā uzņēmuma vajadzībām ļāvusi iemantot gan darba devēju, gan darba ņēmēju uzticību.

Šī atklāsme kalpoja par iedvesmu šķietami tik vienkāršajam, teju pat banālajam uzņēmuma darbības kredo – godīgums un uzticība! Šīs vērtības nav itin nekas jauns vai oriģināls, gluži pretēji, tās ir tikpat senas kā cilvēce, bet visas personāla atlases pamatā jau arī ir – cilvēks.

Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu personāla atlasi darba devējiem un drošu, uzticamu vietu tiem, kurus iekārtojam darbā.

Uzņēmums nodrošina pilnu personāla atlases ciklu no pirmreizējas CV izskatīšanas līdz pirmajai darba dienai.

Tāpat OXY HR ir uzticams darbā iekārtošanas uzņēmums, kas rūpējas par savu darbinieku drošību, garantējot visas attiecīgajā valstī nepieciešamās darbā iekārtošanas licences un atļaujas. Mēs strādājam ilgstošai, veiksmīgai un abpusēji izdevīgai sadarbībai, kuras pamatā allaž ir godīgums un uzticība.
Attēli
Informācija netika iesniegta
Nosūtīt ziņojumu
Nosūtīt

Sludinājums no SIA OXY HR

Nekas nav atrastsNeviens sludinājums netika atrasts!
Kopā: 0 Ieraksti
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Uzzināt vairāk
Es piekrītu