SIA OXY HR

Contacts
Tērbatas iela 74a, Rīga, Latvija, LV-1001 +37124202425 cv@oxyhr.eu http://www.oxyhr.eu
Worktime
Mon08:0017:00
Tue08:0017:00
Wed08:0017:00
Thu08:0017:00
Fri08:0017:00
Sat -
Sun -
Map
Description
SIA OXY HR
Personāla atlases un nomas uzņēmums OXY HR SIA savu darbību uzsāka 2015 gadā. Kopš tā brīža uzņēmums kļuvis par nozīmīgu ilgtermiņa personāla atlases partneri daudziem atpazīstamiem un sevi pierādījušiem lokāla un starptautiska mēroga uzņēmumiem. Uzkrātā pieredze un izpratne par konkrētā uzņēmuma vajadzībām ļāvusi iemantot gan darba devēju, gan darba ņēmēju uzticību.

Šī atklāsme kalpoja par iedvesmu šķietami tik vienkāršajam, teju pat banālajam uzņēmuma darbības kredo – godīgums un uzticība! Šīs vērtības nav itin nekas jauns vai oriģināls, gluži pretēji, tās ir tikpat senas kā cilvēce, bet visas personāla atlases pamatā jau arī ir – cilvēks.

Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu personāla atlasi darba devējiem un drošu, uzticamu vietu tiem, kurus iekārtojam darbā.

Uzņēmums nodrošina pilnu personāla atlases ciklu no pirmreizējas CV izskatīšanas līdz pirmajai darba dienai.

Tāpat OXY HR ir uzticams darbā iekārtošanas uzņēmums, kas rūpējas par savu darbinieku drošību, garantējot visas attiecīgajā valstī nepieciešamās darbā iekārtošanas licences un atļaujas. Mēs strādājam ilgstošai, veiksmīgai un abpusēji izdevīgai sadarbībai, kuras pamatā allaž ir godīgums un uzticība.
Images
No information provided
Send message
Send

Advertisements from SIA OXY HR

Nothing foundNo advertisements has been found!
Total: 0 Records
We use cookies that help us to provide convenient and safe conditions for visitors to use the site. Learn more
I agree