SIA OXY HR

Контакты
Tērbatas iela 74a, Rīga, Latvija, LV-1001 +37124202425 cv@oxyhr.eu http://www.oxyhr.eu
Рабочее время
Пн.08:0017:00
Вт.08:0017:00
Ср.08:0017:00
Чт.08:0017:00
Пт.08:0017:00
Сб. -
Вс. -
Карта
Описание
SIA OXY HR
Personāla atlases un nomas uzņēmums OXY HR SIA savu darbību uzsāka 2015 gadā. Kopš tā brīža uzņēmums kļuvis par nozīmīgu ilgtermiņa personāla atlases partneri daudziem atpazīstamiem un sevi pierādījušiem lokāla un starptautiska mēroga uzņēmumiem. Uzkrātā pieredze un izpratne par konkrētā uzņēmuma vajadzībām ļāvusi iemantot gan darba devēju, gan darba ņēmēju uzticību.

Šī atklāsme kalpoja par iedvesmu šķietami tik vienkāršajam, teju pat banālajam uzņēmuma darbības kredo – godīgums un uzticība! Šīs vērtības nav itin nekas jauns vai oriģināls, gluži pretēji, tās ir tikpat senas kā cilvēce, bet visas personāla atlases pamatā jau arī ir – cilvēks.

Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu personāla atlasi darba devējiem un drošu, uzticamu vietu tiem, kurus iekārtojam darbā.

Uzņēmums nodrošina pilnu personāla atlases ciklu no pirmreizējas CV izskatīšanas līdz pirmajai darba dienai.

Tāpat OXY HR ir uzticams darbā iekārtošanas uzņēmums, kas rūpējas par savu darbinieku drošību, garantējot visas attiecīgajā valstī nepieciešamās darbā iekārtošanas licences un atļaujas. Mēs strādājam ilgstošai, veiksmīgai un abpusēji izdevīgai sadarbībai, kuras pamatā allaž ir godīgums un uzticība.
Изображения
Данная информация не была предоставлена
Отправить сообщение
Отправить

Объявления от SIA OXY HR

Ничего не найденоОбъявлений не было найдено!
Всего: 0 Записи
Мы используем cookie-файлы, которые помогают нам обеспечить удобные и безопасные для посетителей условия пользования сайтом. Узнать больше
Я согласен