OFFICETRADE

Contacts
050007-A25T8X8 Almati, mazais ciemats Kazanskaya iela 33 314. birojs +3717273170334 officetrdads@mail.ru http://officetrade.kz
Worktime
Mon09:0018:00
Tue09:0018:00
Wed09:0018:00
Thu09:0018:00
Fri09:0018:00
Sat -
Sun -
Map
Description
OFFICETRADE
OFFICETRADE - Biroja un mājas preču tiešsaistes veikals ar piegādi uz visiem Latvijas reģioniem. Kancelejas preču un sadzīves ķīmijas vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības cenas.

http://officetrade.kz
Images
no-image.png
Send message
Send

Advertisements from OFFICETRADE

Other

ot-1.jpg
10 €
Interneta veikals OfficeTrade iesaka iegādāties sadzīves ķimikālijas vai pasūtīt mājsaimniecības preces tiešsaistē ar preču bezmaksas piegādi Almati pilsētā. Zemas izmaksas un izdevīgas cenas, ieskaitot PVN, tenge mazumtirgotājiem vai vairumtirgotājiem, kas veic pirkumus vietnē, kur ir arī cenrādis ar pašreizējo sertificēto piedāvājumu nosaukumu. Populārie pasaules kategorijas ražotāji un Kazahstānas GOST klasificētu izplatīšanas uzņēmumu zīmoli. Nodrošināt publisko iepirkumu un pavadīt klientus labi zināmos Kazahstānas Republikas konkursu portālos. Sadzīves ķīmijas vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, kas sastāv no patiešām labāko šādu preču kategoriju sortimenta. Apstiprināti mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi virtuvei un vannas istabai, piemēram, Domestos vai Dressing Duckling. Līdzekļi flīžu vai grīdu tīrīšanai, piemēram, Mr Proper un Comet. Pasaku un pasaku želeja un trauku mazgāšanas šķidrumi, kā arī dažādas ziepes. MiF, Tide un Ariel mazgāšanas pulveri ar uzlabotu reaģenta formulu. Glade gaisa atsvaidzinātāji un tabakas tīrītāji. Saimniecības preču vairumtirdzniecība, sākot no vienkāršiem HB cimdiem līdz atkritumu tvertnēm, groziem vai tvertnēm, Chiy slotas ar koka atgriezumiem un mājas slotas, plastmasas mops ar sprauslām, lateksa gumijas cimdi, lāpstas, ledus cirvji, sniega tīrīšana, svina blīves, kartona kastes, iepakojuma lente, celofāna salipšanas plēve, tīrīšanas skrāpji un sukas, tualetes piederumi, virzuli un putekļu tvertnes, dzelzs sūkļi, trauku mazgāšanas sūkļi, mājsaimniecības lupatas ar mikrošķiedru, lupatas, marle uz ruļļa, dozatori, mitrās salvetes ki un papīra dvieļi virtuves vai tualetes papīrs. Augstas kvalitātes importētas un raksturīgas mājas preces mājām vai mājsaimniecībām jebkura daudzuma katrai gaumei. Mēs nodrošināsim visus nepieciešamos specializētos mājsaimniecības produktus ar tīrīšanas aģentūrām, kā arī līdzīgām struktūrām vai uzņēmumiem! Mēs konsultēsimies par vēlamā produkta sastāvdaļu vielu sastāvu un izvēlēsimies racionālu produktu konkrētam darbības veidam ar iespējamu noformējumu! Bezmaksas iegādātu sadzīves ķimikāliju piegāde notiek tikai Almati pilsētā! Reģioniem vai citām valstīm tiek piedāvāta kurjeru pakalpojumu un trešo personu transporta uzņēmumu loģistika.
ot.jpg
10 €
OfficeTrade tiešsaistes veikals piedāvā iegādāties vai pasūtīt visus biroja piederumus tiešsaistē. Kancelejas preces un piederumi par zemu cenu ar kvalitātes garantiju. Sertificēti klasifikācijas biroja piederumi un visa veida mūsdienīgi risinājumi no dārgiem līdz lētiem kolēģiem. Bezskaidras naudas un skaidras naudas norēķinu sistēma fizisku vai juridisku personu pirkumiem ar pilnu dokumentu paketi. Konkursa dalība Kazahstānas Republikas valdības iepirkumos un interesantu komerciālu piedāvājumu veidošana. Populārie biroja piederumi un kancelejas preces, piemēram, A4 formāta papīrs ar zīmolu SvetoCopy vai Snegurochka, mapes 5 un 7 centimetriem, kancelejas preces, skavas, saspraudes, pastiprināti caurumu caurumotāji, skavotāji un dažādu skavotāju pretinieki, rakstīšanas lodīšu un hēlija pildspalvas, vienkārši zīmuļi un mehāniskās pildspalvas, galda komplekti vadītājiem un treneriem, organizatori ar pildījumu, jebkuras ietilpības kalkulatori, dzēšgumijas, marķieri, lineāli, pastāvīgie un tāfeles marķieri, kvīts lente un termo etiķetes, iepakojuma lente jūs un caurspīdīgi dažādu tinumu liellopi, naudas aploksnes, smalcinātāji, smalcinātāji, lāzera prezentācijas rādītāji. Turklāt neatkarīgi no šī saraksta ir pieejami visi labi zināmie kancelejas preces, kur jūs varat izvēlēties arī šikus nažus un šķēres kartona vai papīra griešanai, manuālus un automātiskus asināmo asinātājus, daudzkrāsainas pogas, pildspalvas ar flomāsteriem, krītiņus, vispārīgus skolas piezīmju grāmatiņas, kontu grāmatas preču pavadzīmes un veidlapas, biroja žurnāli, marķieru un korķa dēļi, kompaktas papīra diagrammas, uzlīmes, līmlapas, papīra bloki, ieliktņu faili, mapju mapes, iesiešanas atsperes, PVC tabletes, kancelejas preču korektori cieta un cieta bāze, līmes nūjas, piezīmju grāmatiņas un datētas dienasgrāmatas, administratīvi politiskas kartes un kartogrāfiski izstrādājumi. Kancelejas preču sortiments no pasaules zīmolu piegādātājiem pastāvīgi palielinās, un katrs klients noteikti izvēlēsies gan augstas kvalitātes, gan inovatīvus produktus. Viens no šiem produktiem ir zīmols DELI, kas noteikti uzvarēs pat visnozīmīgāko patērētāju sirdis. Neticami zemas izmaksas un lielisks kancelejas preču modeļu sniegums, kuru mērķis ir plašs Eiropas tirgus segments. Noteikti piešķiriet atlaides pastāvīgajiem klientiem, kuri strādā uz līguma pamata, un jauniem ir labvēlīgas akcijas. Darbs ar Kazahstānas reģioniem un citām ārvalstīm, izmantojot kurjeru vai pasta pakalpojumus, kā arī ar transporta uzņēmumiem vai loģistikas uzņēmumiem. Interneta veikala vietne sniedz iespēju iepazīties ar pašreizējām cenām tenge, ieskaitot PVN, un lejupielādēt atjauninātu visu biroja vai mājas preču cenu sarakstu. Piegāde visā Latvijā ar transporta pakalpojumu un kurjeru firmu palīdzību!
Total: 2 Records
We use cookies that help us to provide convenient and safe conditions for visitors to use the site. Learn more
I agree