SIA "HWR-CHEMIE Baltija"

Contacts
Kārļa 6, Sesile, Novadnieku pag., Saldus nov., LV-3880 +37129778285 info@hwr-chemie.lv http://www.hwr-chemie.lv
Worktime
Mon09:0018:00
Tue09:0018:00
Wed09:0018:00
Thu09:0018:00
Fri09:0018:00
Sat -
Sun -
Map
Description
SIA
INDUSTRIĀLĀ UN SADZĪVES ĶĪMIJA

HWR-CHEMIE Baltija pārstāv vācu ražotāju HWR-CHEMIE GmbH Baltijas valstīs. Mēs piedāvājam industriālos un sadzīves tīrīšanas līdzekļus. Mūsu produkcijas klāsts ir ļoti plašs un pilnībā apmierina jebkuras klientu vajadzības – sākot no industriālās tīrīšanas rūpniecības un komercuzņēmumos, beidzot ar mājsaimniecībām.

Mūsu darbības pamatprincips ir – efektivitāte, ekonomija, ekoloģija.

Efektivitāte – tīrīšanas līdzekļu koncentrāti izstrādāti, balstoties uz visjaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, izmantojot pārsvarā dabīgas un patiešām efektīvas izejvielas. Tīra efektīvi, spēcīgi un neticami ātri. Tīrīšanas kvalitāte atbilst visprasīgākā klienta vēlmēm.

Ekonomija – mēs piedāvājam augstas koncentrācijas tīrīšanas līdzekļus, kas jāatšķaida norādītajās attiecībās. Iegādājoties vienu iepakojumu, klients iegūst daudz lielāku tilpumu darba šķidruma. Rezultātā tiek ietaupīta līdzekļu iegādei paredzētā nauda. Koncentrātu efektivitāte ekonomē arī tīrīšanai paredzēto laiku un ieguldītā darba spēku un apjomu. Un globāli tiek ekonomēti arī dabas resursi, kurus izmanto koncentrātu ražošanā.

Ekoloģija – ražotāja pamatprincips ir rūpes par vidi. Visi koncentrāti ražoti no izejvielām, kas dabā sadalās, nekaitē attīrīšanas iekārtu mikroorganismiem, cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem. Izmantojot zinātnes sasniegumus, tiek rasts risinājums, lai produkti būtu maksimāli efektīvi, ar iespējami minimālu kaitīgu ietekmi cilvēkam un dabai. Ļoti daudzi produkti ražoti no atjaunojamām, dabīgām izejvielām. Produkcija ieguvusi vairākus EK apstiprinātus sertifikātus.

Mūsu darbības galvenais mērķis ir apmierināts klients. Mēs esam ne tikai produkcijas piegādātāji, bet arī sniedzam konsultācijas par piemērotāko produktu izvēli un lietošanu, par labākajiem risinājumiem. Esam gatavi uzklausīt klientu vēlmes, jautājumus un ierosinājumus, vienmēr atvērti sadarbībai.

Vide un kvalitāte:
Vides aizsardzības un kvalitātes nodrošināšana ir galvenie HWR-CHEMIE politikas principi. Tādēļ HWR-CHEMIE ir izveidota kvalitātes un vides aizsardzības sistēma, atbilstoša starptautiskajiem standartiem DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 14001. Īpaša uzmanība tiek pievērsta videi draudzīgu produktu izstrādāšanai, izvairoties no vielām, kas piesārņo vidi.

Nepārtraukti tiek kontrolēta produktu ražošanas, notekūdeņu apsaimniekošanas, iepakošanas, uzglabāšanas un piegādes nosacījumu izpilde. Izejvielas, ko izmanto produktu ražošanai, ir ļoti efektīvas un bioloģiski sadalās dabā, nekaitējot attīrīšanas iekārtām, cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem.

DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 14001 sertifikāti ir garantija vides aizsardzībai.
Images
baneris-istais-jpg.jpg
Send message
Send

Advertisements from SIA "HWR-CHEMIE Baltija"

Nothing foundNo advertisements has been found!
Total: 0 Records
We use cookies that help us to provide convenient and safe conditions for visitors to use the site. Learn more
I agree