SIA RIGAAUTO

Contacts
Worktime
Mon09:0018:00
Tue09:0018:00
Wed09:0018:00
Thu09:0018:00
Fri09:0018:00
Sat09:0016:00
Sun10:0014:00
Map
Description
SIA RIGAAUTO
Pērk, pārdod lietotas automašīnas. Lietotu auto uzpirkšana. Auto pirkšana un pārdošana, automašīnu uzpirkšana, pirkšana visā Latvijā. Pērk vieglās un kravas automašīnas, motociklus, ūdens transportu, ūdens motociklus. Rīga auto. Transporta izpirkšana no līzinga. Līzingā esošu mašīnu, transporta, ūdens motociklu izpirkšana. Pērk lietotas automašīnas no privātpersonām un juridiskām personām. Pērk lietotus transporta līdzekļus no uzņēmumiem. Lietotu automašīnu uzpirkšana. Lietotu automašīnu tirdzniecība. Auto salonu ķīmiskā tīrīšana. Auto virsbūves darbi. Auto mazgāšana. Auto krāsošanas darbi. Avarējušo automašīnu iepirkšana. Dīzeļdzinēja automašīnu apkope un remonts. Evakuatora pakalpojumi. Nopirkt auto. Pārdot auto. Auto uz pasūtījumu. Auto tirdzniecība. Nopirks lietotu auto. Lietotas automašīnas uz nomaksu. Lietoti auto uz nomaksu. Lietots auto uz nomaksu.
Images
No information provided
Send message
Send

Advertisements from SIA RIGAAUTO

Audi

1-jpg-927.jpg
5 250 €
Audi A6., 3.0 D. , Quattro. , Automats. Smuks, erts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un karba strada bez aizradijumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ Auto Kredita noformesana stundas laika uz vietas. Ka ari var pieteiktes arzemes stradajosiem. Sadarbiba ar visam autokredita iestadem. Iespejama maina, Jusu vecais auto var but ka dala samaksas. Automasinu pardod licenzets auto tirdzniecibas uznemums un to var iegadaties jebkura diena un laika. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: A6
Year: 2005
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 218 067
1-jpg-925.jpg
4 250 €
Audi A4, Dīzelis, Pilns S-Line, Melnie griesti. Smuks, erts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un karba strada bez aizradijumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ Auto Kredita noformesana stundas laika uz vietas. Ka ari var pieteiktes arzemes stradajosiem. Sadarbiba ar visam autokredita iestadem. Iespejama maina, Jusu vecais auto var but ka dala samaksas. Automasinu pardod licenzets auto tirdzniecibas uznemums un to var iegadaties jebkura diena un laika. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: A4
Year: 2006
Fuel type: Diesel
Engine: 2.5
Kilometrage, km: 201 813
1-jpg-878.jpg
4 450 €
Audi A6, 2.7D, Manuals Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strādā bez aizrādījumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ Auto Kredīta noformēšana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemās strādājošiem. Sadarbība ar visām autokredīta iestādēm. Iespējama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pārdod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: A6
Year: 2005
Fuel type: Diesel
Engine: 2.7
Kilometrage, km: 265 379
1-jpg-877.jpg
6 750 €
Audi A8, 3.0D. Automats Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksa -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: A8
Year: 2006
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 271 496
1-jpg-727.jpg
4 950 €
Audi A6. 3.0 Dīzelis. S-Line. Automats. Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: A6
Year: 2005
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 258 416
1-jpg-726.jpg
1 590 €
Pārdošana/maiņa. Kredīts no 23€/mēn. Svaiga TA 23.12.2020. 188 000 km. Var piedāvāt maiņu. Jūsu automašīna var būt kā daļa no apmaksas, var piedāvāt maiņu. Ваш автомобиль может быть принят как часть оплаты. Возможен обмен. Ja nepieciešams noformēt līzingu, Jūsu ērtībām piedāvājam to izdarīt pie mums uz vietas. Līzingam varat pieteikties arī attālināti, spiediet zemāk "apskatīties". Если необходимо оформить лизинг, для Вашего удобства предлагаем это сделать на месте. А так же можно подать заявку через интернет, нажав ниже "посмотреть". TA 23.12.2020, Nodoklis samaksāts. 188 000 km. Oriģināls nobraukums. Visa vēsture pieejama Audi centrā. Teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Motors strādā ideāli. Ritošā daļa teicamā kārtībā, nekas negrab. Automašīnā nav smēķēts. Labs akumulators. Nekādu kļūdu nav, viss strādā ideāli. 3 oriģinālās atslēgas. ТО 23.12.2020, Налог оплачен полностью. Родной пробег 188 000 км. Всю историю можно проверить в Audi центре. Отличное техническое и внешнее состояние. Мотор работает отлично. Ходовая в отличном состоянии, ничего не гремит. В автомобиле не курили. Хороший аккумулятор. Никаких ошибок нет, все работает идеально. 3 оригинальных ключа.
Model: A4
Year: 2000
Fuel type: Petrol
Engine: 1.6
Kilometrage, km: 188 000
1-jpg-327.jpg
8 450 €
Iespējama maiņa. Nokārtošu līzingu. Noskrējiens 266tkm. Līzinga maksājums no 122eur mēnesī. Auto teicamā stāvoklī. Viena no pilnākajām komplektācijām. Kopts un tīrs. Papildus ieguldījumi nav nepieciešami. Auto līzingu varat noformēt pie mums uz vietas vai arī pieteikties attālināti, spiežot uz zemāk norādītās saites (apskatīties). Jūsu auto var būt kā daļa samaksas par šo auto. Zvaniet un mēs noteikti spēsim vienoties.
Model: Q7
Year: 2006
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 266 938
1-jpg-299.jpg
7 250 €
Audi A6. Facelift. Automats. Garantija. Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: A6
Year: 2009
Fuel type: Diesel
Engine: 2.7
Kilometrage, km: 214 207
2-jpg-251.jpg
8 450 €
Jauna TA. Audi A4 S-Line Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: A4
Year: 2009
Fuel type: Diesel
Engine: 2.7
Kilometrage, km: 234 899

BMW

1-jpg-999.jpg
13 450 €
Bmw X3, Dīzelis, Manuāls, 6-ātrumi, 4x4. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un ātrumkārba strādā bez aizrādījumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 12 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA un KASKO iekļauta cenā Auto finansējuma noformēšana stundas laikā, pie mums uz vietas. Kā arī sniedzam finansējumu ārzemēs strādājošiem. Sadarbība ar visām autofinansēšanas iestādēm. Iespējama maiņa. Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pārdod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: X3
Year: 2012
Fuel type: Diesel
Engine: 2.0
Kilometrage, km: 263 250
1-jpg-998.jpg
3 950 €
Bmw 525D, Jauna T. A. , Dīzelis, Manuāls. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un ātrumkārba strādā bez aizrādījumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 12 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA un KASKO iekļauta cenā Auto finansējuma noformēšana stundas laikā, pie mums uz vietas. Kā arī sniedzam finansējumu ārzemēs strādājošiem. Sadarbība ar visām autofinansēšanas iestādēm. Iespējama maiņa. Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pārdod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: 5-Series
Year: 2005
Fuel type: Diesel
Engine: 2.5
Kilometrage, km: 315 873
1-jpg-956.jpg
9 250 €
Iespējama maiņa. Nokārtosim līzingu. Noskrējiens 246tkm. Līzinga maksājums no 133eur mēnesī. Auto labā stāvoklī. Tikko izieta tehniskā apskate. Pilns atslēgu komplekts. Kopts un tīrs. Viena no pilnākajām komplektācijām. Papildus ieguldījumi nav nepieciešami. Auto līzingu varat noformēt pie mums uz vietas vai arī pieteikties attālināti, spiežot uz zemāk norādītās saites (apskatīties). Jūsu auto var būt kā daļa samaksas par šo auto. Zvaniet un mēs noteikti spēsim vienoties.
Model: X5
Year: 2007
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 246 340
1-jpg-926.jpg
4 950 €
BMW X5., 3.0 D. , Automats Smuks, erts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un karba strada bez aizradijumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ Auto Kredita noformesana stundas laika uz vietas. Ka ari var pieteiktes arzemes stradajosiem. Sadarbiba ar visam autokredita iestadem. Iespejama maina, Jusu vecais auto var but ka dala samaksas. Automasinu pardod licenzets auto tirdzniecibas uznemums un to var iegadaties jebkura diena un laika. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: X5
Year: 2002
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 309 976
1-jpg-906.jpg
15 250 €
Iespējama maiņa. Nokārtošu līzingu. Noskrējiens 288tkm. Līzinga maksājums no 220eur mēnesī. M pakotne. Auto teicamā stāvoklī. Viena no pilnākajām komplektācijām. Head Up displejs. Jaunas vissezonas riepas. Pilns atslēgu komplekts. Papildus ieguldījumi nav nepieciešami. Auto līzingu varat noformēt pie mums uz vietas vai arī pieteikties attālināti, spiežot uz zemāk norādītās saites (apskatīties). Jūsu auto var būt kā daļa samaksas par šo auto. Zvaniet un mēs noteikti spēsim vienoties.
Model: 7-Series
Year: 2012
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 288 740
1-jpg-905.jpg
4 950 €
BMW 735, Jauna TA Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksa -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: 7-Series
Year: 2002
Fuel type: Petrol
Engine: 3.5
Kilometrage, km: 285 451
1-jpg-904.jpg
4 950 €
BMW 530, 3.0D. M-Pack. Automats Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksa -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: 5-Series
Year: 2006
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 372 400
1-jpg-902.jpg
5 250 €
BMW 530, Jauna T. A. , Automats Smuks, erts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un karba strada bez aizradijumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ Auto Kredita noformesana stundas laika uz vietas. Ka ari var pieteiktes arzemes stradajosiem. Sadarbiba ar visam autokredita iestadem. Iespejama maina, Jusu vecais auto var but ka dala samaksas. Automasinu pardod licenzets auto tirdzniecibas uznemums un to var iegadaties jebkura diena un laika. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: 5-Series
Year: 2004
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 329 292
1-jpg-900.jpg
4 850 €
BMW X5, 3.0D, Automats, Melnie griesti. Smuks, erts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un karba strada bez aizradijumiem. -Autokompleks ir Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas biedrs -Ar atvērto līgumu ik pēc 6 mēnešiem maini savu auto pret citu -Jūsu mašīna var būt kā daļa no samaksas -OCTA Līdz 12 Mēnešiem DĀVANĀ Auto Kredita noformesana stundas laika uz vietas. Ka ari var pieteiktes arzemes stradajosiem. Sadarbiba ar visam autokredita iestadem. Iespejama maina, Jusu vecais auto var but ka dala samaksas. Automasinu pardod licenzets auto tirdzniecibas uznemums un to var iegadaties jebkura diena un laika. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties lizingam""
Model: X5
Year: 2002
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 239 472
1-jpg-746.jpg
5 350 €
Bmw 530, M-Pack, Jauna TA, Automats. Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: 5-Series
Year: 2004
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 260 770
1-jpg-346.jpg
6 250 €
Bmw 530Xd, M-pack, Melnie griesti. Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: 5-Series
Year: 2006
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 291 168
1-jpg-330.jpg
4 750 €
Iespējama maiņa. Nokārtošu līzingu. Noskrējiens 203tkm. Līzinga maksājums no 69eur mēnesī. Auto teicamā stāvoklī. Pilnākā komplektācija. M-pakotne. Tikko izieta tehniskā apskate. Kopts un tīrs. Papildus ieguldījumi nav nepieciešami. Auto līzingu varat noformēt pie mums uz vietas vai arī pieteikties attālināti, spiežot uz zemāk norādītās saites (apskatīties). Jūsu auto var būt kā daļa samaksas par šo auto. Zvaniet un mēs noteikti spēsim vienoties.
Model: 3-Series
Year: 2005
Fuel type: Petrol
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 203 137
1-jpg-280.jpg
4 950 €
Bmw 330i. Automats. Auto nopulēts ar nano pārklājumu kā arī veikta ķīmiskā tīrīšana. Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: 3-Series
Year: 2005
Fuel type: Diesel
Engine: 3.0
Kilometrage, km: 254 900
1-jpg-279.jpg
3 150 €
BMW 525, M-Paka Smuks, ērts, ekonomisks un dinamisks auto. Motors un kārba strāda bez aizrādījumiem. Auto Kredīta noformešana stundas laikā uz vietas. Kā arī var pieteiktes ārzemēs strādājošie. Sadarbība ar visām autokredīta iestadēm. Iespejama maiņa, Jūsu vecais auto var būt kā daļa samaksas. Automašīnu pardod licenzēts auto tirdzniecības uzņēmums un to var iegādāties jebkurā dienā un laikā. ===>>>Raksti uz e-pastu savu telefona numuru un tekstu ""Gribu pieteikties līzingam""
Model: 5-Series
Year: 2002
Fuel type: Diesel
Engine: 2.5
Kilometrage, km: 278 859
1-jpg-253.jpg
21 450 €
Iespējama maiņa. Nokārtošu līzingu. X5M Silverstone 2. Soft close. Keyless go. Head up. Bang and olufsen audio. Melnie griesti. Panorāmas lūka. Līzinga maksājums no 309eur mēnesī. Noskrējiens 190tkm. Auto teicamā stāvoklī. Tikko izieta tehniskā apskate bez aizrādījumiem. Kopts un tīrs. Pilns atslēgu komplekts. Auto iegādāts jauns Latvijā. Divi īpašnieki. Pilna servisa vēsture pie dīleriem ''Inchcape'' un ''Wess''. Papildus ieguldījumi nav nepieciešami. Auto līzingu varat noformēt pie mums uz vietas vai arī pieteikties attālināti, spiežot uz zemāk norādītās saites (apskatīties). Jūsu auto var būt kā daļa samaksas par šo auto. Zvaniet un mēs noteikti spēsim vienoties.
Model: X5
Year: 2009
Fuel type: Petrol
Engine: 4.4
Kilometrage, km: 190 000
Total: 128 Records
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Next
We use cookies that help us to provide convenient and safe conditions for visitors to use the site. Learn more
I agree